• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Parfüm Seçemiyorum

marazo2002

Üye
ARMANI ATTITUDE EXTREME
BVLGARI AQVA AMARA
BVLGARI POUR HOMME
JACQUES BOGART - RUBY EDITION
JEAN PAUL GAULTIER - LE MALE SUMMER
Bunlar dediğin kriterde. Eğer hoşuna giden birisi olursa bana ulaşabilirsin farklı bir forum üzerinden parfüm satışı yapıyorum.
Bunların hiçbirini bilmiyorum bana kışın kullanabileceğim bi koku önerebilirmsin

Nogay

Üye
Merhaba dostum, parfümler her tende farklı bir izlenim bırakır. O yüzden bir parfümeriye gidip oradan sevdiğin kokuları seçmelisin. Sonrasında internetten sipariş verebilirsin. Bir kere parfümüne karar verdikten sonra aynı notaları taşıyan farklı parfümler deneyebilirsin. Ben parfümümü değiştirmeden önce fragrantica adlı siteyi kullanıyorum. Hem parfümün notaları hakkında fikir veriyor hem de kullanan kişilerin izlenimlerini ve ne kadar popüler olduğunu görebiliyorum.
Bir de parfümün öneminden bahsetmek istiyorum. Çünkü kişinin tarzında çok önemli bir yer tuttuğunu düşünüyorum. Ve sana özel bir koku olması fikrini destekliyorum. Bunun benim için iki nedeni var. Birincisi koku en zor unutulan duyudur. Bir kişi ile bağdaştı mı seneler sonra bile o koku aynı kişiyi hatırlatır. İkincisi ise parfüm çok güzel bir araçtır. Biraz daha açıklamak gerekirse, kadınların ilgi işaretleri olduğunu biliyoruz. Bunlar göz teması gibi genel olarak beden diline bağlı işaretlerdir. Kadınlar genel olarak sözlü işaret vermekten çekinirler. Parfüm ise burada devreye giriyor. Etkileyici bir parfüm kadınları mest eder ve size parfümünüzü sorarak oradan bir muhabbet açmaya çalışırlar. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

-NOGAY