• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Parfüm Seçemiyorum

marazo2002

Üye
Katılım
15 Haziran 2019
Mesajlar
65
Şehir
Denizli
ARMANI ATTITUDE EXTREME
BVLGARI AQVA AMARA
BVLGARI POUR HOMME
JACQUES BOGART - RUBY EDITION
JEAN PAUL GAULTIER - LE MALE SUMMER
Bunlar dediğin kriterde. Eğer hoşuna giden birisi olursa bana ulaşabilirsin farklı bir forum üzerinden parfüm satışı yapıyorum.
Bunların hiçbirini bilmiyorum bana kışın kullanabileceğim bi koku önerebilirmsin
 

Nogay

Üye
Katılım
16 Mayıs 2019
Mesajlar
22
Şehir
İzmir
Merhaba dostum, parfümler her tende farklı bir izlenim bırakır. O yüzden bir parfümeriye gidip oradan sevdiğin kokuları seçmelisin. Sonrasında internetten sipariş verebilirsin. Bir kere parfümüne karar verdikten sonra aynı notaları taşıyan farklı parfümler deneyebilirsin. Ben parfümümü değiştirmeden önce fragrantica adlı siteyi kullanıyorum. Hem parfümün notaları hakkında fikir veriyor hem de kullanan kişilerin izlenimlerini ve ne kadar popüler olduğunu görebiliyorum.
Bir de parfümün öneminden bahsetmek istiyorum. Çünkü kişinin tarzında çok önemli bir yer tuttuğunu düşünüyorum. Ve sana özel bir koku olması fikrini destekliyorum. Bunun benim için iki nedeni var. Birincisi koku en zor unutulan duyudur. Bir kişi ile bağdaştı mı seneler sonra bile o koku aynı kişiyi hatırlatır. İkincisi ise parfüm çok güzel bir araçtır. Biraz daha açıklamak gerekirse, kadınların ilgi işaretleri olduğunu biliyoruz. Bunlar göz teması gibi genel olarak beden diline bağlı işaretlerdir. Kadınlar genel olarak sözlü işaret vermekten çekinirler. Parfüm ise burada devreye giriyor. Etkileyici bir parfüm kadınları mest eder ve size parfümünüzü sorarak oradan bir muhabbet açmaya çalışırlar. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

-NOGAY
 

Kadir

Üye
Katılım
26 Ekim 2019
Mesajlar
6
Yaş
22
Şehir
İstanbul
Kanka lisede okuyorsan çok kasmana gerek yok. 400 lira verip de bir parfüm almanı kesinlikle tavsiye etmem. Parfümünü bulmak istiyorsan tavsiye almak yerine burnunu kullanmalısın. Koku hafızası bir kadının en sağlam hafızalarından biridir. Dior Sauvage tarzı parfümler hem çok tutuluyor erkekler tarafından hem de sana pahalı gelecektir. Onun yerine 50-100 lira arasında parfümlere bak ve en önemlisi kokla. Nasıl kokmak istiyorsun önce onu bul. Parfüm notalarını araştır.
Kış için "diesel fuel for life" kullanıyordum ben. Çakmasını kullanmanı tavsiye ederim. Her yerde bulunan eyfel parfüm tarzı mekanlardan alabilirsin.
 
Üst