• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Parfüm

Mdemirell

Üye
Şu güne kadar kullandığım tek parfüm axe çeşitleri ve diğer market ürünleri ıvır zıvırları
Aslında biraz para biriktirip kendine has bir koku yaymak önemli birşey. Tabi bu yanlış anlaşılmasın parfüm mağazasından kaliteli parfüm almaktan bahsediyorum. Ama elime para geçince yapacağım son şeylerden biri parfüm almak sanırım çünkü hem elime az para geçiyor geçince hem de o parayla yapılacak daha güzel şeyler var.

Şu güne kadar kullandığım tek parfüm axe çeşitleri ve diğer market ürünleri ıvır zıvırları
Aslında biraz para biriktirip kendine has bir koku yaymak önemli birşey. Tabi bu yanlış anlaşılmasın parfüm mağazasından kaliteli parfüm almaktan bahsediyorum. Ama elime para geçince yapacağım son şeylerden biri parfüm almak sanırım çünkü hem elime az para geçiyor geçince hem de o parayla yapılacak daha güzel şeyler var.
cevabın ıcın tesekkurler

Parfüm mekanı sahte parfüm satışı yapan sitedir asla alışveriş yapma.
İnternetten orijinal parfüm alacağın iki adres:
Uzay Exclusive ve instagram @pitaneparfum

reve

Üye
Orjinal parfüm alacaksan hepsiburada'ya bakabilirsin, indirimli oluyor genellikle.

Carpe Diem

Üye
Kardeş axe kullandım derken deodorant olarak mı yoksa harbi parfümlerinden mi kullandın parfümü kullandıysan iyi miydi?

Carpe Diem

Üye
Anladım kardeş bende de slazenger yeşil deodorant var kokusu çok efsane ve kalıcı kızlar beğendi bayağ şimdi parfümünü alacağım indirime filan giriyolar.

Carpe Diem

Üye
Sanırım bunlar (deodorant + parfüm) paketle 40-35tl arası değişiyor watsonsta geçen 30 a düşmüştü o zaman alırım belki.

8999060602930.jpg