• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Parkta kıza yürüdüm

brendon

Üye
Daha önce bir kaç defa göz göze geldim kızı bu sefer parkta otururken gördüm 50 metre yürüdükten sonra gülerek yanına vardım başladım hemen acıliş yapmaya kızın gözünde lens vardı bende hemen ordan giriş yaptım. gözler lens mi kızdan cevap geldi evet lens dedi bende ona karşılık olarak çok belli oluyor dedim sonradan yanına bir kız geldi o gelince biraz heyecan yaptım tabi hemen sordum arkadaş kardeşin mi diye kızda hemen cevap verdi yok arkadaşım dedi.sonrasında ben seni buralarda görüyorum sen burda oturuyorsun galiba dedim kızda cevap olarak evet dedi. bende. etrafta bir sürü kız var ama sen benim dikkatimi çekiyorsun dedim kızda biraz şasırarak benmi dedi.evet dedim neyse sonra görüşürüz diyip ayrıldım ordan kızla aynı yerde kentte oturuyorum dikkatini cektm.

Kanka daha fazla konuşsaydın daha güzel olurdu ama yanına kız gelmiş o yüzden heyecanlanıp sıçabilirdin o yüzden de hak veriyorum sana tebrikler. Bir daha karşılaştığında konuşmayı uzun tutmaya bak.