Part-time Alpha

Selam beyler,
Bugün size uzun zamandır kafamı kurcalayan,takıntı haline getirdiğim problemden bahsedeceğim.
İş gerçekten ciddi çünku tüm yaşantımı etkiliyor.

Problemim tam olarak şu;bazen mutlu olup,olayları kafama takmıyorum sadece kendi eğlenceme odaklanabiliyorum

Bazen de insanları eleştiriyorum,mutlu olmaya çalışsam da yapamıyorum,esprili olamıyorum bunları farkettikçe kimseyle konuşmuyorum falan

İşin ilginci ise gün boyu bu iki karakter arasında kısılıp kalıyorum olumsuz olan daha uzun sürüyor haliyle ki takıntım oldu.

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum :)

toplu karekter ve kişilik bozukluğu.. :) şaka kardeşim bu herkeste vardır zaman zaman..misal ben bazen efkar basıyor neden niye diye isyana düşüyorum sonrada bakıyorum ki lan boşver olanı biteni işine yoluna bak diyorum..Unutma herşey olması gerektiği anda ve zamanda olur ve aslında herşey tam da olması gerektiği gibi...olumsuzu olmamışı ve geçmişi düşünmek insanı girdaba sokar o girdaba girdiğin anda çıkmanın yollarına bak

toplu karekter ve kişilik bozukluğu.. :) şaka kardeşim bu herkeste vardır zaman zaman..misal ben bazen efkar basıyor neden niye diye isyana düşüyorum sonrada bakıyorum ki lan boşver olanı biteni işine yoluna bak diyorum..Unutma herşey olması gerektiği anda ve zamanda olur ve aslında herşey tam da olması gerektiği gibi...olumsuzu olmamışı ve geçmişi düşünmek insanı girdaba sokar o girdaba girdiğin anda çıkmanın yollarına bak
Bu her gün her saniye oluyor,aniden özgüvenimi kaybediyorum,insanlarla konuşamayacak hale geliyorum şöyle anlatayim bazen gidiyorum arkadaş grubumla konuşuyorum,muhabbet edip eğleniyorum bazen de uzaktan bakıp aşağılıyorum ulan mk betaları diye ve bunlar her gün oluyor çıldırma eşiğine geldim.

bak dedim ya bizde de var..bende zaman zaman böyleyim seni anlıyorum..bu kendimize değer vermediğimizden dolayı..diğer arkadaşlarda katılacaktır buna şöyle yapmak lazım la s..rim kızınıda hayatınıda arkadaşınıda geleni de gideni de olmuşuda bitmişi de benden değerli mi...Bunu diyeceksin kendin için hayatın için yaşayacaksın..Bunu kibir ve benlik duygusuyla değil kendi değerini bilmekle yapacaksın çünkü bu dünyaya gelme sebebin var bir nedenin var..Dünyaya karı kız tavlamak gezmek tozmak için gelmedik evet iç acısı zor ama unutma acıyı verende Allah..Kendini bil kendine inan

Şu an içinde bulunduğum durum ☺ arkadaslarla ciktik gezdik tozduk filan cok fazla bos konusam vardi iclerinde başta katilmaya çalistm ama sonradan dagildik iste. Ayni durum oldu sikerim bunu sikerim su esprisini bos bos guluyorlar vs vs
Simdi yine kendime geldim

olum aslında çok güzel bişey. bunu düzeltmeye çalışma. ben kabullendim. herşey akışında. yeri gelir iş yapar yeri gelir eğlenir yeri gelir efkarlanırım
ama herşeyi yaşamak herşeyin tadına varmak çok güzel.
Ben o süreçte çok pasif kalıyorum,kendi kendimi üzüyorum gibi bi şey.

pasiflik dediğin nedir kanka? bırak kimsenin muhabbetine ihtiyacımız yok canın sıkıldığında yap taşşağını canın sıkıldığında çekil kenara
Canım sıkıldığında taşşak yapmak istiyorum ama özgüvenim o raddeye geliyor ki aniden konuşamıyorum son 3 ayda başladı bu da.