Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Pasif ilgi mi

Versay

Forumdan Uzaklaştırıldı
Beyler bir kiz var.
Kiz aramaz sormaz. Ama yanindayken, iste gezerken veya muhabbet ederken. Baya baya ilgi gostergesi var. Iste havuza gidince yuzme ogret veya cay icerken ben kasigi cikaririm seker atmam takilir bana kasiginizi getirmedim canim veya bir seyi yapma diyince yapmayi birakiyor. Mesela su atma sakalarini sevmem. Ben buna sakasina karistim onundeki suyu sakasina atti. Bir daha yapma dedim. Tamam dedi bir daha yapmadi yapmaya kalkissada yapma demeseydin su aticaktim sana diyor.

Ama kiz yazmiyor etmiyorm nedir bu durum.

Merhaba Dostum,
Verdiğin bilgilerden aklıma ilk gelen uydu erkek olman ama foruma katılım tarihine bakınca en az 1 senedir bu tür işlerle uğraştığını görüyorum. Yani ortalama bir tecrübeye sahip olmalısın. Burada kızı senin ne olarak gördüğün çok önemli ki kızdan bir şeyler beklediğine göre ilişki yaşayabileceğin biri olarak görüyorsun. Fakat anlattıklarına bakılırsa kız sana o pencereden bakmıyor. Peki nereden bu kanıya vardım? Onu biraz açıklayarak soru işaretlerini gidermeye çalışayım. Şimdi yazdıklarından kızla yeni tanışmadığını düşünüyorum. Eğer kızla yeni tanışmış olsan ve sana bu hareketleri sergileyip sonrasında ilgisiz kalsa derdim ki ya naz yapıyor ya da senle beraber bir başkası veya başkaları ile konuşup sizin aranızda karar vermeye çalışıyor. Ama ilgi gösterip arayıp sormuyorsa bu seni uydu erkek yahut arkadaş olarak gördüğüne işaret ediyor. Burada ise "Ama ilgi gösteriyor." diyebilirsin fakat yapılan şakalaşmalar sadece arkadaş olan iki karşı cins arasında olabilecek şakalaşmalardır. Yani herhangi cinselliği ateşleyecek bir şakalaşma göremedim. Belki sana temas ediyor olabilir. Bu seni sevdiğine bir işarettir ama sevginin türü hakkında kesin bir bilgi vermez. Umarım aklında bir şeyler şekillenmiştir.

-NOGAY

Merhaba Dostum,
Verdiğin bilgilerden aklıma ilk gelen uydu erkek olman ama foruma katılım tarihine bakınca en az 1 senedir bu tür işlerle uğraştığını görüyorum. Yani ortalama bir tecrübeye sahip olmalısın. Burada kızı senin ne olarak gördüğün çok önemli ki kızdan bir şeyler beklediğine göre ilişki yaşayabileceğin biri olarak görüyorsun. Fakat anlattıklarına bakılırsa kız sana o pencereden bakmıyor. Peki nereden bu kanıya vardım? Onu biraz açıklayarak soru işaretlerini gidermeye çalışayım. Şimdi yazdıklarından kızla yeni tanışmadığını düşünüyorum. Eğer kızla yeni tanışmış olsan ve sana bu hareketleri sergileyip sonrasında ilgisiz kalsa derdim ki ya naz yapıyor ya da senle beraber bir başkası veya başkaları ile konuşup sizin aranızda karar vermeye çalışıyor. Ama ilgi gösterip arayıp sormuyorsa bu seni uydu erkek yahut arkadaş olarak gördüğüne işaret ediyor. Burada ise "Ama ilgi gösteriyor." diyebilirsin fakat yapılan şakalaşmalar sadece arkadaş olan iki karşı cins arasında olabilecek şakalaşmalardır. Yani herhangi cinselliği ateşleyecek bir şakalaşma göremedim. Belki sana temas ediyor olabilir. Bu seni sevdiğine bir işarettir ama sevginin türü hakkında kesin bir bilgi vermez. Umarım aklında bir şeyler şekillenmiştir.

-NOGAY
Haklısın, Eyvallah.

Merhaba Dostum,

-NOGAY
Biraz fazla ilgi var, normalden fazla. Uzun zaman oldu tanisali anlamadim. Bu karsilasmadigim turden

Dostum tanışalı uzun zaman olduysa ilişkinizin arkadaşlıktan öteye gitmesi zor bir şey uygun koşullar sağlandığında tabii ki olabilir; fakat bu çok düşük bir ihtimaldir. Böyle bir durumun gerçekleşebilmesi bir çok parametreye bağlıdır. Mesela aranıza mesafe girer, bu sırada sen kendini geliştirir ve olduğundan daha kaliteli bir insan haline gelirsin. İşte o zaman arkadaşlıktan öte bir ilişkiden söz edilebilir; fakat kesinlik bulunmaz. Eğer onu kaybetmekten korkmuyorsan -ki korkmamalısın- ve arkadaşlıktan daha ötesini istiyorsan bunu belli etmekten yahut en kesini konuşmaktan başka çaren yok. Aksi takdirde o kıza yatırım yapıyorsan, yatırımların boşa gidebilir. Şahsi kanaatim en iyisi kızla konuşup duruma bir açıklık getirmek ki bunu şakalı bir şekilde ifade ederek kızı yoklayabilirsin. Bu sayede kafanda bir fikir oluşmuş olur.

veya dostum o seni friendzone a aldıysa nogayın dediği gibi araya mesafe zaman girince kendini geliştir değiştir sen de yazma ona bir daha.bir daha görüştüğünüz zaman kızı sallama ama bunu kızı sallamayacağım diye değil o mentalitede olduğun için senin için yetersiz olduğunu düşündüğün için yap sonrasında sen onu friendzone a al o uğraşsın ordan çıkmak için

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8