Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Pasif Kalma

Ark
Sosyal ortamın olmamis ve pek fazla ardakaslarinla takilmamissin belli buna sehrinde musait olmayabilir bircok nedeni var bunun.
Biraz ortamlara gir barlar cafeler yanina birkac arkadas bul(erkek olmali) sonra sende aklindan gecenleri soyle felan filan tabi birazda karakterini gelistir, sevdigin muzik tarzi giyim tarzi vb. zevklerin olsun. Merak etme yavas yavas yoluna girer hayatin.
adaşlarla takılma konusu doğru daha 17 yaşındayım düne kadar ailem arkadaşlarıma vesaire çok karışıyolarsı ama onlara tavrımı koydum ve şuan fazla karışmıyolar geceleri arkadşlarımla çıkıp takılıyoruz

Bugün yine aynı parka gittik ve bende yavaştan muhabbete katılmay başladım kendimin farkına vardım gibi bişey, şöyle söyliyim çekinmediğim veya kendimde o özgüveni bulduğum zaman iyi şeyler yapabiliyomuşum bir örnek vericek olursak işte kız şurdaki evimizde bugün burdayız yok yazın kuşadasındaki rvimizdeyiz gibisinden şeyler söyledi bende hadi ya sizin kaç tane eviniz var diye bişey sordum o da 4 dedi biz evlensekmi acaba dedim ve bu esprimi diyim klişemi bilmiyom ortamda bay güldüler ondan sonra olay bizim tatil meselemize geldi bayramda didime gidicez gibisinden kızda bizim orda evimiz var gitarlarınızı getirin beraber söyleriz eve bende gitar falan çalıcaksak eve zaten gerek yok sahilde bile sabahlıyabiliriz dedim. İşte böyle kız bizi davet etti şimdi diğer arkadaşımın sevgilisi var bu kızda sevgilisinden yeni ayrılmış ve beni instadan ekledi fotolarımı falan beğendi belki bundan bi anlam çıkarmak yanlış olur ama ben bu kıza nasıl yaklaşabilirim ve şöyle bişeyde var kız şu aralar çok duygusalmış hem annesinin kanserden kurtulması onun dışında kendi hastalığı bilmiyorum nasıl davranmalıyım

çünkü onlar çocukluklarından beri insan içinde. biz ise bilgisayar başında geçirdik. eskiden bende böyle derdim kızlarla ne konuşulur ki diye ama istediğim kızlarla her şeyi konuşuyorum neredeyse.
Harbidnde öyle bu arada nasıl diyim okuyox falan burlarda kolay geliyo ama işte iş icraata gelince öyle kalıyoruz bunun tek çözümü dışarı çıkıp insanrla takılmak aktif olmak

Sosyal ortamın olmamis ve pek fazla ardakaslarinla takilmamissin belli
sadece bu tespite saygı duyarım üstte fütursuzca cahil olduğu algısı dile getirilmiş arkadaş belkide sandığınız kadar hayattan kopuk değil ha?Ayrıca bilimsel konu belgesel takip önerisi istediğiniz kadar verin bu birazda karşısındaki kıza da bağlıdır kızın ne olduğuna bağlı yani.O kız sana ne katabilir kız nasıl biri bunu da bi tartmalısın eğer amacın onla muhabbetse onunda ilgi alanına giren şeyleri bilip konuşcaksın (bununda belgesel , bilim felan olduğunu sanmıyorum) bunları sen kendini geliştirmek için öğrenceksin öğrenmek zorundasın zaten kızlar konusnda tavsiye olmaz "deneyim olur".Yani zamanla oluşur.Ama sana burda verilcek en iyi tavsiye diksiyon. Güzel bir diksiyon konuşkan olcaksın akıcı konuşcaksın onun dışında dalgana bak o işler kendiliğinden halloluyor.

sadece bu tespite saygı duyarım üstte fütursuzca cahil olduğu algısı dile getirilmiş arkadaş belkide sandığınız kadar hayattan kopuk değil ha?Ayrıca bilimsel konu belgesel takip önerisi istediğiniz kadar verin bu birazda karşısındaki kıza da bağlıdır kızın ne olduğuna bağlı yani.O kız sana ne katabilir kız nasıl biri bunu da bi tartmalısın eğer amacın onla muhabbetse onunda ilgi alanına giren şeyleri bilip konuşcaksın (bununda belgesel , bilim felan olduğunu sanmıyorum) bunları sen kendini geliştirmek için öğrenceksin öğrenmek zorundasın zaten kızlar konusnda tavsiye olmaz "deneyim olur".Yani zamanla oluşur.Ama sana burda verilcek en iyi tavsiye diksiyon. Güzel bir diksiyon konuşkan olcaksın akıcı konuşcaksın onun dışında dalgana bak o işler kendiliğinden halloluyor.
Eyvallah kardeşim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8