Pıttık Yalama Sanatı 101

Versay

Üye
boş zırvalamışsın büyük ihtimalle karşılaştığın kızlarda senin gibi cinsel anlayış ve zevkleri zedelenmiş %20lik doğruluk payı var onuda tutturdunmu bilmiyorum bu yaptıkların senin kafa yapındaki kezbanları cezbedmeye yetebilir 😄
Fikir belirtmen guzel, tabii bu sevisme kisiden kisiye farkliliklar gosterebilir. Ornegin insanlar sevismenin tadina iyice vardiktan sonra fantezilere kaciyor. Cunku siddet istiyor. Haatta bdsm diye bir hastalik mi nedir artik bilmem ana adam kolelikten hoslaniyor.
Diyecegim bu ve bunun gibi degiskenler sevismeyi degistirir. Bir kadin kendisinin sevisirken saclarinin cekilmesinden oraya buraya vurulmasindan hoslanir digeri erkegin ona guzel sozler sarfetmesinden hoslanir. Sert seven kadina burada anlattigim gibi nazik davranirsan tekmeyi yersin. Ama hosuma gitti fikir belirtmen keske ayrinti yazsaydin tartisabilirdik. (En azindan HER ȘEY Yazmayi ogrenebildin.)

TeamStar

Üye
Şöyle bir şey var.
Kendim ve çoğu üyemiz için. Bi çoğumuz haftada hatta ayda 1 s*x bile yapamıyoz. Nadiren oluyor buda erken boşalma gibi sorunlara yada mesela kızı boşaltmasan kendimizi halledip devamını getirmemeye götürüyor.
Bu gibi sorunlarla nasıl bir önerin var.
Bir konu olaraktan bu konulara değinirsen sevinirim. ( Erken boşalma, tatminsizlik,s*x esnasında ilerleme nasıl olmalıdır vs,vs)

Versay

Üye
Şöyle bir şey var.
Kendim ve çoğu üyemiz için. Bi çoğumuz haftada hatta ayda 1 s*x bile yapamıyoz. Nadiren oluyor buda erken boşalma gibi sorunlara yada mesela kızı boşaltmasan kendimizi halledip devamını getirmemeye götürüyor.
Bu gibi sorunlarla nasıl bir önerin var.
Bir konu olaraktan bu konulara değinirsen sevinirim. ( Erken boşalma, tatminsizlik,s*x esnasında ilerleme nasıl olmalıdır vs,vs)
Bunlar hakkinda da cok iyi bilgilerim var