• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Pittik yalama sanati

klexos

Üye
İlk sevişmemden 30 dakika önce sevişme 101 yazını okumuştum aşırı faydası dokunmuştu,bunun da aynı şekilde faydalı olacağına inanıyorum.

Versay

Üye
G noktası bazı kızlarda bulunmuyor diye biliyorum??
G Noktası tam bir bilimsel açıklaması yok. var mı yok mu hala tartışılıyor. Ama var olduğu kanısına varılırsa bu her kızda olur. Bulmak için elini soktun ya çukura yukarı kaldır parmağını kanca misali. orada pütürlü bir yapı var yukarıda orası işte. Başla oraya bombardıman yapmaya

Versay

Üye
İlk sevişmemden 30 dakika önce sevişme 101 yazını okumuştum aşırı faydası dokunmuştu,bunun da aynı şekilde faydalı olacağına inanıyorum.
O yazı çok eksik. Daha Detaya Girersem Olacaklar Şunlar; Ayrılsanız Bile Kızın Diyeceği bir şey var. Versay Gel Çok Kötüyüm/ Versay Bugün Bize Uğrasana Canım türevi şeylerle artık bir fuckbody olma zevkiyle artık gider gelirsin.

klexos

Üye
O yazı çok eksik. Daha Detaya Girersem Olacaklar Şunlar; Ayrılsanız Bile Kızın Diyeceği bir şey var. Versay Gel Çok Kötüyüm/ Versay Bugün Bize Uğrasana Canım türevi şeylerle artık bir fuckbody olma zevkiyle artık gider gelirsin.
Daha ayrıntılısını bekliyoruz o halde :)

Pennywise

Üye
G Noktası tam bir bilimsel açıklaması yok. var mı yok mu hala tartışılıyor. Ama var olduğu kanısına varılırsa bu her kızda olur. Bulmak için elini soktun ya çukura yukarı kaldır parmağını kanca misali. orada pütürlü bir yapı var yukarıda orası işte. Başla oraya bombardıman yapmaya
G noktası her kadında vardır hocam. Bilinenin aksine ayrı bir yapı değil klitorisin devamıdır ama yeri farklıdır bazılarında biraz solda bazılarında biraz sağda ya da ileride veya daha geride bulunur.

boş zırvalamışsın büyük ihtimalle karşılaştığın kızlarda senin gibi cinsel anlayış ve zevkleri zedelenmiş %20lik doğruluk payı var onuda tutturdunmu bilmiyorum bu yaptıkların senin kafa yapındaki kezbanları cezbedmeye yetebilir 😄