Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Piyangodan çıkan Kezban

Bugün açtığım setlerden birinde ağır bir kezbana denk geldim.Kendini beğenmiş kezbanımız küstah tavırlarla bir süre dinledikten sonra
Kezban-beni böyle etkileyemezsin yanlız
Ben-Seni etkilemek istediğimi nereden çıkardın?Dış görünüşün ilgimi çekti ve karakterini de görmek istedim ve gördüm de.Şimdi gidebilirsin
Kız bir anda şaşkınlığa uğradı.Erkekler tarafından pohpohlanmaya o kadar alışmış ki, bunu hiç beklemiyordu.
Kısaca bir kızın sadece güzelliğine değil,kişiliğine de bakın.Sizin de kriterleriniz olsun.Herkese iyi oyunlar

Son düzenleme:
Bazı alfacıklar bu durumlarda shit testi deyip ıkınmaya devam ediyor.. Gercekten shit testi olsa bile, böylesine ezikce dişiliğini kullanan kızlardan uzak durun. Arkadasın dediği gibi, sizin de kriterleriniz olsun.

Bana kalırsa hata yapmışsın öyle söyleyerek. Durumu farklı bir hale sokabilirdin. Mesela "hmm üzüldüm bak şimdi o zaman sen beni etkile" deyip seni etkilemesi için absürd bir şey isteyebilirdin.

Lakin bir yandan da doğru olanı yapıp üstelememişsin. Şevkin kırılmasın her kızı zaten elde edemezsin kimse her kızı elde edemez.

Kalibrasyon sağlayana kadar her aldığın red cevabını bir kağıda not al. Sonra o reddi geri çevirmenin yolunu düşün. Diğer sefer benzer bir red yersen o cevabı hatırlayıp söylersin.

Bana kalırsa hata yapmışsın öyle söyleyerek. Durumu farklı bir hale sokabilirdin. Mesela "hmm üzüldüm bak şimdi o zaman sen beni etkile" deyip seni etkilemesi için absürd bir şey isteyebilirdin.

Lakin bir yandan da doğru olanı yapıp üstelememişsin. Şevkin kırılmasın her kızı zaten elde edemezsin kimse her kızı elde edemez.

Kalibrasyon sağlayana kadar her aldığın red cevabını bir kağıda not al. Sonra o reddi geri çevirmenin yolunu düşün. Diğer sefer benzer bir red yersen o cevabı hatırlayıp söylersin.
Tavsiyen için teşekkürler.Özellikle son paragraftaki tavsiyeni çok beğendim.Bunu mutlaka uygulayacağım

Ahh bide böyle anlarda aklıma gelse şu sözler.
Tamam işte brocum o yorumun devamında onu anlatıyorum :)

10 kişiye aynı şekilde açılış yaptın diyelim. 10 kişinin 10'undan da red yediğini farz edelim. Red yeme şekillerinin tümünü bir kağıda not al ve bunu olumluya çevirmek için çabala. Yani kızın yanından ayrıldıktan sonra aklına geliyor ya hep işte o aklına geleni not al. Benzer bir duruma karşılaştığında hazırladığın cevabı söyle. Önce manüel olarak yaparsın bunu sonradan içselleştirir kağıda ihtiyaç duymazsın.

Tamam işte brocum o yorumun devamında onu anlatıyorum :)

10 kişiye aynı şekilde açılış yaptın diyelim. 10 kişinin 10'undan da red yediğini farz edelim. Red yeme şekillerinin tümünü bir kağıda not al ve bunu olumluya çevirmek için çabala. Yani kızın yanından ayrıldıktan sonra aklına geliyor ya hep işte o aklına geleni not al. Benzer bir duruma karşılaştığında hazırladığın cevabı söyle. Önce manüel olarak yaparsın bunu sonradan içselleştirir kağıda ihtiyaç duymazsın.
Mantıklı aslında :D. Sağol adminciğim uygulayacağım bunu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8