• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

PLAN YAPMANIN ÖNEMİ

MerLin

Üye
Katılım
22 Haziran 2018
Mesajlar
178
Şehir
İstanbul
Merhabalar Günlük yaşantımızda her saniye bir eylemde bulunuyoruz. Hayatımızda başarılı olmak istiyorsak plan yapma mecburiyetindeyiz. Başarılı insanlara baktığımızda hayatı planlı yaşarlar. Doğaçlama yapmak bir yere kadar götürür. Bazen bir işi bugün yarın yapacağız dersiniz fakat aylardır yapmadığınız dönemler oluyor. Hayatımıza plan yapma alışkanlığını eklediğimizde yapacağımız işi planlayıp hem zamandan tasarruf etmiş olup hem de son güne bırakmamış oluyoruz. Planlar geleceğimizi şekillendiren yapı taşlarıdır. Amino (AMENOO) asitledir. Sabah 1 saat erken kalkıp gün içinde yapmamız gerekenleri planlayabiliriz. Bu bizim verimliliğimizi ve üretkenliğimizi arttırmış olup hayattan daha çok zevk almamızı sağlar. Ben denedim ve faydasını gördüm sizin de denemenizi istiyorum sizi temin ederim bana teşekkür edeceksiniz sonuçlarını buraya yazmanız dileğiyle..
Esen kalın...
 

Carpe Diem

Üye
Katılım
25 Nisan 2018
Mesajlar
210
Şehir
Bursa
Ben ders için kullanıyordum 1 gün önceden hazırlıyorum programı bazen 2-3 gün değişebiliyor.Ama bayağı işe yarıyordu yani sınavlar bitince bıraktım ama.
 
Üst