Polyanna metodu

Polyanna'yı dağa kaldırmışlar oh mis gibi dağ havası diye sevinmiş :)
Artık bi temiz hava çekme vaktimiz geldiğini düşünüyorum. Aman dikkat edin kadınlar sizi dağa kaldirip erkekliğinizi bozmasınlar :)

POLYANNA METODU
Herşey hakkında olumlu düşünün. Hayat tarafsızdır. Kızın seni reddetmesi senin için olumsuz durum olurken, kıza kerkinen diğer erkekler için olumlu durum olabilir.

Bu metodu nasıl kullanırız?
Olumsuz düşünce birkere aklına gelirse 3 kere olumlu düşüneceğiz. Diyelim ki "bu kız bana bakmaz" dedin onu dediğin an "niye bakmasın benim neyim eksik eksiğin yok fazlam var" derseniz 3 kere zamanla olumsuz cümleleriniz olumluya dönecek. Ben tipsizim diyen insanlar tipsiz olur. Nedeni çok basit tipsiz olduğuna inandığı için öyle fakat aklına olumsuz cümle gelir. Çok yakışıklıyım deyip olumsuz cümleyi uzaklaştırır ve aynaya bakıncada yakışıklı olduğunu anlar. Ne tipsiz adamlar var koca burunlu(bende dahil) imajınızı değiştiriseniz fazlasıyla yakışıklı olursunuz.

Her zaman işe olumlu yanından bakmak gerekiyor dostum haklısın.Zamanında Regular Show izleyenler bilir orda Pops isminde Polyanna nın vücut bulmuş hali olan bi karakter vardı.Pops gibi olun :D

Her zaman işe olumlu yanından bakmak gerekiyor dostum haklısın.Zamanında Regular Show izleyenler bilir orda Pops isminde Polyanna nın vücut bulmuş hali olan bi karakter vardı.Pops gibi olun :D
Pops gibi olursak insanlar bizi uydurmaya kalkarlar. Ama negatif düşünmektense pops gibi olmak bin kat iyidir. Tavsiyen için teşekkürler karakterimiz popsın akıllı versiyonu olması lazım.