Potansiyelini aş!

İlk olarak: şarkıyı başlatıp okumanız gerekmekte. https://www.youtube.com/watch?v=OAm2rsIibOw

Sen,ALFA!

Kendini ne diye tanımlardın? Ben sana HİÇ derdim.Hiç iken; ALFA olmak seni iyi hissettiriyor sanırım.
Kendi başına elinle yaşarken; Tanıştın bu kavramla.Hadi biraz daha sosyal oldun diyelim.Fakat,yine elinin himayesi altındaydın.Dişiler ile konuşacak bir kapasite olmadığını düşünüyordun.Fakat,senbu yolu seçtin ALFA!

%5'lik kısma HOŞGELDİN!

Her sabah kalktığında ilk aklına bu kavram geliyor.Her sabah yüksek TESTOSTERONUN ile birlikte tüm her şeyi mıknatıs gibi kendine çekebilecek bir potansiyele sahipsin.Fakat bunun ötesine gitmek istiyorsun.Bunu biliyorum ALFA!

Burayı linki tıklayarak okuyun. https://www.youtube.com/watch?v=OAm2rsIibOw#t2m22s

İlk önce sana EGOİST dediler.Şimdi ise NARSİST.İleride bir çok psikoloik hastalık takacaklar sana.
Toplum potansiyelinin dışına çıkacağını biliyor.Sana engel koyuyor ALFA! Asla bunu unutma! ALFALAR ASLA SEVİLMİYOR BU DÜNYADA!
Bırakta sana EGOİST,NARSİST,ŞEREFSİZ,ATEİST,DEİST ve bir çok toplum dışı sözler sarfetsinler.Sen ise bunlara götünle GÜL! ÇIĞLIK ATARAK AHAHAHAHAH DİYEREK GÜL!

ÇILDIRT HEPSİNİ.

POTANSİYELİNİ AŞMAK SENİN ELİNDE İKEN BUNU HARCAMA.

Hayatının çoğunu onay arayarak geçirme.BURADAYIM BEN! İŞTE BEN BENİM VE SENİN GİBİ BETALAR ASLA BENİM GİBİ OLAMAYACAK or*spu ÇOCUĞU! de.

-Burayı linke tıklayarak dinleyin.
Aile,din ve mekan.

Bu 3 şey seni bitiriyor ALFA.

Senin asıl potansiyelini umursamıyorlar ALFA.
Babanı veya anneni düşün.Bunlar sana doktor,mühendis ol derler.Çünkü saygınlık isterler toplum tarafından.Yine de kullanılan taraf sen oluyorsun ALFA.Potansiyelini aşmadan ölüyorsun.

Dini kullanarak senin potansiyelini sömürüyorlar ALFA.Farkına var.Senin potansiyelini aşmanı istemiyorlar.Çünkü; Onlara göre para için çalışan kölelersin sen ALFA!

Fakat; TCMA'nın dediği gibi "ALFA TÜM KURALLARI DEĞİŞTİRİYOR!"

ARTIK KURALLAR SENİN ELİNDE.

ASLA YILMADAN VE DURMADAN POTANSİYELİNİ AŞ.

Çünkü: ALFAN ÇIKMAYA BAŞLAMIŞ BİR ASLAN GİBİ,KURT GİBİ.TÜM EKOSİSTEMİ ALT ÜST EDECEK BİR DÜZEYDE.

SEN BİR ALFASIN!

BEN BİR ALFAYIM!

POTANSİYELİNİ AŞMAK İÇİN ARTIK SAVAŞMA ZAMANI!