Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bu mesajlaşmadaki problem nedir?

İhtimalle konuşma bence. Tinder'da vermişsin kızın eline ipleri. ''Bu beklenti saçma bence'' saçma olmuş. Onun yerine daha küçümser bir tavır gösterebilirdin. Karşında ki erkek değil unutma, kız ve o ilgi isteyen bir kedicik. NEG NEG NEG!
Aslında erkek klişesi ile ufak bir neg atacaktım “ben seni üzerim kızım” diyecektim ama sonradan yazacağım şeyi değiştirmişim..

Kıza en son bir kaç saat cevap vermedim sonra uyuyon mu dedim hayır dedi görüldü attım belli ki bu sohbette sıvadım dediğiniz gibi. Siktir ettim. Başka birisiyle konuştuğumda bundan sonra daha dikkatli olacağım kız sağa sola verecek tipte bir kızdı yoksa her mesaja dönmüyorum. Şey sorunu var bende “gevelemek” mesela kızda belli ki cinsellik istiyor bende. Fakat a* düşkünü birisi olarak görünmek istemediğim için bir tarz geveliyorum. Bu yanlış değil mi ? Daha mı net olmalıyım? Net derken neglerle yada alttan Mesajlar ile ima etmem daha doğru olur değil mi ?

Sohbet et. Nabzını Tart. ve Yalnız kal (Mutlaka Yalnız kal) Ve Beline kuvvet.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8