• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Psikolog'dan geldim (Tahmin ettiğiniz gibi)

Merhaba cankuşlar;

Burayı artık pek de kız işleri için kullanmıyorum. Uzaklaştım kızlardan, yalan yok hayatımda 1 kız olsa çok daha iyi olurdum fakat çok büyük ihtimalle, 7 yaşında başladığım mast. 12 yaşları civarında başladığım p*rno müptelalığım yüzünden hormon dengelerim çok da normal değil. İstemiyorum, korku değil bu hissettiğim daha çok isteksizlik var.

Neyse konumuza dönelim..
Bugün bana testler yaptı, 10 civarı mürekkep ile çizilmiş resim gösterdi ve ne gördüğümü söyletti. Aynısını internette buldum ve normal olduğumu gördüm. Doktor daha farklı sonuç çıkarabilir, ayın 26'sında gidip sonuçlar için görüşüp bir teşhis koydurtacağım.

Bende genele odaklanamama sorunu var, 566 soruluk bir test çözdüm örnek vermem gerekirse "Okulu Severdim." Doğru yada Yanlış demem gerekiyor ama bu benim için çok saçma. Çünkü okulu sevip sevmediğimi hiç düşünmedim, okulun içindekileri düşündüm. Öğretmenleri, öğrencileri yani genel olarak düşünemediğimi belirttim ve birkaç soruda da aynı şekilde doktora söyleyince, sen hep ayrıntılara odaklanıyorsun.
Bu mürekkep testinde, 1 kağıtta 10 tane şey gördüğüm kartlar oldu. Doktor hanım biraz kızdı, tabi bende psikolojik olarak değişik bir ruh halinde olduğum için otomatik olarak savunma moduna geçtim, ne görmemi bekliyorsunuz ki tarzında :D

Sonra nasıl olduysa, kimseyi değiştiremeyeceğimi söyledi bana. "Ben bu işi yapıyorum, hastalar ben değişmek istiyorum dese bile değiştirmek çok çok zordur, çünkü insanlar alışkanlıklarını değiştirmekten korkar." tarzı şeyler söyledi.

Doktor Hanım'a benim zaten bunları bildiğimi söylemek istemedim.

Yazmak istedim beyler, büyük ihtimalle Terapi ve ilaç işlemi uygulanacak. İlaç kullanmadan atlatabileceğime inanıyorum. Deneyeceğim. Olmaz ise ilaçlısını da yaparız terapinin :)

Öyle işte beyler, insan yalnız kalınca, yalnız kaldığını düşününce, hissedince forumlara yazıyor. Gerçek hayatta bir arkadaşımız yoksa böyle buralarda vakit geçiriyoruz :)

İyi geceler...

-Why-

Üye
Psikoloğun anlattığı şeylerin aynısı veya daha iyisini alfolojide buldum.

Psikiyatrist şu havada "nasılsın neden kötüsün hadi git dışarı çık spor yap al bide antidepresan benim zamanım yok bisürü hasta var ha bide uzun süre kullan hadi baybay koç iyi olcan"

Neden insanlar bunu yapıyor... Neden sorgulamadan araştırmadan kabulleniyoruz psikiyatriste yada psikoloğa ihtiyacımız olduğunu. Bülent sevinç adlı youtube kanalından başlayın bu kanal antidepresan ve psikoloji içeren mesleklere karşı çıkıp kendi doğal yollarını sunuyor. Burda demek istediğim aklını kullan birini seç. İlla şunu seç demiyorum.

Psikoterapi denemedim çünkü MADDİ DURUMUM YETMİYOR. Oyüzden bu seçeneği direk KENDİMCE eledim kötü buldum.

Not: 1 yıl antidepresan kullanıp hayali sesler duyan bisürü psikiyatrist değiştiren ve bu kişilerin yardımcı olmadığıno anlayınca onlarla da hapla da ilişkiyi kesen bir insanın yazıları bunlar. Yani benim bu kişi evet.