• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Psikolojim Sikildi

Beyler, amk cidden psikolojim bozuldu. Normalde gelişimim için bir şeyler düşünürdüm, ama eyleme geçmezdim. Eski sevgilimden ayrıldıktan sonra bu huyum biraz daha azaldı, şu an üstünde çalışıyorum.. Ama sıkıntı şu ki, kendimi hep ona göstermeye çalışıyorum amk, kanıtlama çabası gibi.. Evet hala bişeyler var içimde ama neden böyle oluyor bu amk, en ufak bir şeyde kötü şeyler düşünüyorum.. Mesele bi arkadaşım instagramda fotoğrafımı beğenmedi, hemen kötü şeyler düşünüyorum amk sevilmiyormuyum acaba diye.. Kızlara karşı tutumum negatifti azalttım. Bazen moralim üst seviyede oluyor, bazen alt.. Ne yapıcağım ben amk? Giyiniş tarzım pek iyi değil, vücudumda fazla iyi değil yeni kıyafetler için para biriktircem sporda yapıyorum en kısa sürede salona yazılacağımda sizce psikolojimmi bozuk amk? Arkadaşa dedim normalde eyleme geçmiyordum ama kızdan ayrıldıktan sonra geçmeye başladım, kıza snapten "beni daha yükseklere çektiğin için teşekkür ederim" diye snap atsam mal durumuna düşermiyim yazdım, psikolojin bozuk şimdi anladım dedi amk harbi bozukmu sizce

quarex

Üye
Sadece depresyona girmişsin dostum sakin ol. Kaç yaşındasın bilmiyorum fakat okuyorsan derslerine odaklan , gelişimine odaklan ve sana güzel bir şey söyliyeyim mi ?

Geliştiğin zaman eski sevgilini tekrar elde edip onunla sırf eğlence için bile çıkabileceksin.

Canını sıkmamaya bak hedefinde ilerle çıkacaksın bu durumdan emin ol.

Sadece depresyona girmişsin dostum sakin ol. Kaç yaşındasın bilmiyorum fakat okuyorsan derslerine odaklan , gelişimine odaklan ve sana güzel bir şey söyliyeyim mi ?

Geliştiğin zaman eski sevgilini tekrar elde edip onunla sırf eğlence için bile çıkabileceksin.

Canını sıkmamaya bak hedefinde ilerle çıkacaksın bu durumdan emin ol.
O kızdan ayrılalı 3 ay 2 hafta oluyor, uzun sürede çıkmadık.. Yaz tatilinde zaten hiç görmedim, buralara kadar nasıl gelebilir? Her şeyi kafama takıyorum çözümünü bulamıyorum bunun.. Geçmişte gerek erkek gerek kız çevresi olsun dışlandım, aralarına giremedim ve sevilmedim.. Şimdide aynı olaylar olmasın diye beynim ne bileyim o olaylar olacak gibimi düşünüyor anlamıyorum

quarex

Üye
"Her şeyi kafama takıyorum" farkındaysan sen zaten kendi çözümünü bulmuşsun.

Seni kötü etkileyecek konuları kafana fazla takma ha eğer çözebileceğin bir durumsa çöz bu problemlerini fakat dediğim gibi yapacağın bir şey yok ve sadece kafanı kemiriyor ise bu durum kafana takmaman gerek. Kafanda büyüttükçe iyice depresyona girersin kimse senden değerli değil.

Kimsenin yaşantına zarar vermesine izin verme kafandan at o kızı yoksa daha çok acı çekersin :/

"Her şeyi kafama takıyorum" farkındaysan sen zaten kendi çözümünü bulmuşsun.

Seni kötü etkileyecek konuları kafana fazla takma ha eğer çözebileceğin bir durumsa çöz bu problemlerini fakat dediğim gibi yapacağın bir şey yok ve sadece kafanı kemiriyor ise bu durum kafana takmaman gerek. Kafanda büyüttükçe iyice depresyona girersin kimse senden değerli değil.

Kimsenin yaşantına zarar vermesine izin verme kafandan at o kızı yoksa daha çok acı çekersin :/
Kafama takmamak elimde bir olan bir şey değil ki, meselem kız değil başkasıyla konuşsam gider o ama elimde değil takmamak

TheRipper

Fahri Üye
Kanka bana özelden numaranı atabilirmisin wp’den konuşmak istiyorum çünkü benim ruh ikizim olabilirsin amk

Lotus

Üye
Dostum eğer gelişimine odaklanıp başka kızlar ile konuşabilirsen eski sevgilin seni daha çok arzular. Gelişimine odaklan ve yeni kızlarla flört et