• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Psikolojim

Haftada 1 gun falan,cok sessiz oluyorum konusacak hic bir konu bulamiyorum haliyle ozguvenim diplere dusuyor beta davranislari sergiliyorum,uzuntulu bir modda kaliyorum.

Bunun sebebi ne olabilir ve bunu nasil atlatirim ?

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
İnsanız bro. Her gün aynı enerjide aynı tempoda olmamız mümkün değil. Bazı günler gerçekten insan kendini mükemmel hissediyor. Acayip zinde ve enerjik oluyor o enerjiden midir bilinmez insanlarla ilişkilerinde pozitiflik oluyor. Düzenli uyku, düzenli beslenme, spor gibi etkenlere dikkat etmek gerekiyor. Bunun haricinde duygusallığı tetikleyen kitaplar, filmler, müzikler insanın enerjisini düşürebiliyor. Bazen de birinden duyduğunuz çok küçük bir kelime bile bütün gününüzü altüst edebiliyor. Senin elinde olan şeyler belli. Duygusal müzik, film vs. uzak durup uyku düzeni gibi elinde olan etkenlere dikkat edeceksin. Elinde olmayan sebeplerde adı üstünde elinde değil. Yani normal bir durum. Herkes her zaman aynı enerjide kalamıyor. Problem edilip kafaya takılacak bir mesele değil. Daha az kafaya takmamaya çalışırsan bazı şeyleri faydası olabilir.

Son olarak p*rno ve mastürbasyonun gerçekten büyük etkisi var. Bırakmadıysan bıraktığın zaman gözle görülür şekilde faydasını göreceksin. Yani sen kendi yapman ve yapmaman gerekenlere dikkat et gerisini de çok düşünme.

Dostum,bunun biraz da özgüven eksikliğinden kaynaklandığını nihayet anladım,eğer ilgini çekecekse ben de bir kaç pdf mevcut sana yollayabilirim.
Yollarsan memnun olurum. Bana garip gelen olay haftanın 5 günü sosyal etkileşimlerle gayet mutlu geçerken, kalanı günlerde yok gibi oluyorum.