Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Pua olmak ve ahlak hakkında?

Açıkçası ben hep uzun süreli ilişki düşünen biriyim. Karşımdaki kızın starbucks, bar gibi mekanlarda takılıp üstüne alkol fotoğrafları paylaşması benim için rezilliktir. Geçmişinde o erkekten bu erkeğe atlayan kişiye ihtiyacım yok.

Ama bir erkeğinde o kızdan bu kıza atlaması bana hiç normal ve iyi bir insanın yapıcağı bir şey gibi gelmiyor. Sen o kadar makale okudun, taktikleri uyguladın hatta kızlarla cinsel ilişkiye bile girdin! Ve bundan sıkıldığında ise düzgün kız istiyorsun. Bana sorarsanız bu yanlış. Geçmişinde p*ç erkeklerle yatan bir kızın efendi erkek bulmasına kızıyorsunuz, evet ben de kızıyorum ama bir erkek olarak sen de böyle yapıyorsun?

Bu arada bu olayın inançla felan işi yok gerçekten kendi vicdanıma bakarak yazıyorum bunları. Ben böyle bir insan olup geleceğimde düzgün bir kız bulursam onun yüzüne bakamam.

Bütün kızlar değil fakat çoğu kız pualardan etkilenir buna katılıyorum. Hani bilmiyorum hayat sizin hayatınız ama düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

valla dünyada 4 milyar kız varsa uzun ilişkiden çok direk çak-bırak mantığı daha iyi. Benim düşüncemdir.

Dedıgın konunun yetiştirilme mevzusuyla alakası var iç anadoluyla egedeki bir gencin fikirleri nerdeyse birbirine zıt gidiyor.
Bende aşırı takıntılıydım ama nice kızlar var bakire dısarıya duzgun gorunuyor ama motorun en önde gideni

B
Açıkçası ben hep uzun süreli ilişki düşünen biriyim. Karşımdaki kızın starbucks, bar gibi mekanlarda takılıp üstüne alkol fotoğrafları paylaşması benim için rezilliktir. Geçmişinde o erkekten bu erkeğe atlayan kişiye ihtiyacım yok.

Ama bir erkeğinde o kızdan bu kıza atlaması bana hiç normal ve iyi bir insanın yapıcağı bir şey gibi gelmiyor. Sen o kadar makale okudun, taktikleri uyguladın hatta kızlarla cinsel ilişkiye bile girdin! Ve bundan sıkıldığında ise düzgün kız istiyorsun. Bana sorarsanız bu yanlış. Geçmişinde p*ç erkeklerle yatan bir kızın efendi erkek bulmasına kızıyorsunuz, evet ben de kızıyorum ama bir erkek olarak sen de böyle yapıyorsun?

Bu arada bu olayın inançla felan işi yok gerçekten kendi vicdanıma bakarak yazıyorum bunları. Ben böyle bir insan olup geleceğimde düzgün bir kız bulursam onun yüzüne bakamam.

Bütün kızlar değil fakat çoğu kız pualardan etkilenir buna katılıyorum. Hani bilmiyorum hayat sizin hayatınız ama düşüncelerinizi yazabilirsiniz.
Bu platformda sana kızlara kötü davran hayatını s*k demiyor. Herkesin hayatı ve düşünce tarzı farklıdır, kimi fuckbody ister kimi düzenli ilişki. Bu platformda anlatılmak istenen KENDİNİ Geliştirmen. Kendini geliştir ve hayatını düzene sok. Her insanın yetiştiği popülasyon farklı. Düşünce yapısı, kilosu, boyu farklı. Bundan dolayı insanların hikayelerini izleyip yorum yapmak anlamsız. Kendi hikayeni yaz onlar yorumlasın!.

Şahsen ben bakireliği önemsemiyorum eğer önemseseydim puaları da ahlaksız bulurdum.

B
Bu platformda sana kızlara kötü davran hayatını s*k demiyor. Herkesin hayatı ve düşünce tarzı farklıdır, kimi fuckbody ister kimi düzenli ilişki. Bu platformda anlatılmak istenen KENDİNİ Geliştirmen. Kendini geliştir ve hayatını düzene sok. Her insanın yetiştiği popülasyon farklı. Düşünce yapısı, kilosu, boyu farklı. Bundan dolayı insanların hikayelerini izleyip yorum yapmak anlamsız. Kendi hikayeni yaz onlar yorumlasın!.
Pualar öyle diyor. Red pill kendini geliştir diyor. Hani ben red pille bir şey demedim zaten.

Dostum PUA taktiklerini uygula istiyorsan orası sana kalmış. Geçmişinde o erkekten bu erkeğe atlayan kızlara ihtiyacım yok diyorsun ama günümüzde kızların büyük çoğunluğu öyle zaten. O yüzden takılmalık olarak bakabilirsin PUA uyguladığın kızlara.

5 Yıl olmuş, platonik biteli 4 yıl olmuş, sevdiğimi söylediğim tarih, 18 Kasım 2015. Çok sevdim abi, cidden çok sevdim.
Nasıl birisi olduğumu şuradan çıkarmaya çalışın.
Çok küçük yaşlardayım, Allah'a ağlayarak dua ediyordum. "Allah'ım dünyadaki tüm insanların günahını ben çekeyim de herkes cennete gitsin, N'olur"
Günlerce, gizli gizli ağlayarak bu duayı ettiğim günleri hatırlıyorum. Kendi küçük, kalbi kocaman sanırım bu oluyor.

Annemde daha çok sevmiştim onu, bilmiyorum sanırım artık kimseye anlatasım yok. Şuan bile duygularım kıpraşıyor.

Geçtiğimiz Cuma günü, sabah uçak bileti aldım, Keşke yanımda olsan dedi, sevgili değiliz, benim onu sevdiğimi biliyor ama onu anlayan ve karşılıksız dinleyen tek varlığım sanırım. Gel dedi, gittim. 300 Lira bilet parası gitti, düşünüyorum pişman mıyım? Değilim abi.

İnanmazsınız, Alfa çocuk terimi ile tanışalı en az 3 sene oluyor. Fakat ben duygularımı çok yoğun yaşıyorum sanırım ki böyle şeyler yapıyorum.

Evet belki binlercesi var, evet milyonlarca kız var. Ama egomun yadırgamadığı tek kişi o sanırım. İçindeki masumiyeti görebiliyorum, yaşadığı travmalarda yanında olmak istiyorum. Diğerleri gibi değil demiyorum, bir çok kızdan daha normal. Türk dizilerini izlemekten kendini alıkoyamıyor, diyorum ya egomun yadırgamadığı tek şey o. Alkolü var sigarası var içeni de sevmem ama, aması da yok gibi.

Ona benzeyen birisini bulsam, koşabilirim sanırım peşinden. Daha iyileri de vardır elbet, ama koşmaya gücüm kalmadı aşk konusunda.

Ben ona sizin tabirinizle bir "BETA" gibi aşık kalacağım. Çok büyük ihtimalle de kız bana bir gün aşık olacak.
Çünkü onun içinde, Ona şiirler yazan, onun dertlerini gereğinden fazla dinleyen birine aşık olabileceği ihtimalinin var olduğunu düşünmüştüm.

Ama artık onun da tüm kızlar gibi olduğunu bizzat gördüm.
Nasıl yaşamak istiyorsak yaşamalıyız bence, ama sonuçlarına katlanarak. Yaptığımız hatalar kadar büyük olmalıyız.

Her kız, kendine uygun gördüğü kişiden etkilenir. En büyük etkilenmeyi ise, bizzat görerek yaşar.
Cuma günü, havalimanına beni almaya, mükemmel bir etek giyerek gelmişti. Ben bile çok şaşırmıştım. Bir süre kol kola yan yana gezerken fark ettim ki, tüm kız ve erkekler bize bakmaktan gözlerini alamıyorlar. Otobüste, saçlarını okşuyorum tarıyorum. Kıskanarak bakanları hissedebiliyorum.

Yani düşünün, bu çocukta ne var ki? Bu kızla beraber?

İnsan kıskançlığı ve hırsı ile çalışan bir varlık sanıyorum.

Muhafazakar ailede büyüdüysen kızın bunları yapması sana ters gelir. Daha liberal bi ailede büyüsen kızın bu tarz davranışlarına takılmazdın. Bugünkü fikirlerimizin çoğu aile ve çevremizden geliyor. Nasıl bi kadıköy çocuğu rahat umursamazsa bi anadolu çocuğu da o kadar tutucu sahiplenici. Kültür farkı düşünceni şekillendirip seni içine katıyor. Almanyada doğup büyüsen bunun tam tersini söyleyecektin ama türkiyede doğduğun için böyle düşünüyorsun.

Edit: Almanya dedim diye almancı kekoları düşünmeyin cidden alman kültüründe yetişmiş biri aklınıza gelsin.

Burası için çok küçüksün iyi mastürbasyonlar.😃

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8