• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Pua ve SHUT

Semender

Üye
Arkadaşlar forumda yeni sayılırım. Forumdaki insanlar hakkında pek bir bilgim yok. Bir şey merak ettim şu an forumdaki çoğu kişi SHUT. Evet çoğumuz shutuz ben çok rahat set açıyorum geçen sevgilim oldu vs demeyin pua olmak farklı birşey. Grupta gerçekten pua diyebileceğimiz birileri var mı? Varsa kimler?

brendon

Üye
Arkadaşlar forumda yeni sayılırım. Forumdaki insanlar hakkında pek bir bilgim yok. Bir şey merak ettim şu an forumdaki çoğu kişi SHUT. Evet çoğumuz shutuz ben çok rahat set açıyorum geçen sevgilim oldu vs demeyin pua olmak farklı birşey. Grupta gerçekten pua diyebileceğimiz birileri var mı? Varsa kimler?
Oyunda yenimisin.

brendon

Üye
Bide ergen birisin kedicik bile senden daha olgun en azından onun bıyıkları var?

Semender

Üye
Bide ergen birisin kedicik bile senden daha olgun en azından onun bıyıkları var?
Yeni sayılırım dediğim bikaç ay oluyor. Bu siteden ziyade yabancı forumlarda takılırdım. Sonradan farkettim bu siteyi. Bu sitedeki çoğu yazıyı da okudum. Sitedeki herkesin benden tecrübeli olduğuna da katılmıyorum. Birde 17 yaşında olsam da yaşıtlarımın aksine gayet gür sakal ve bıyıklarım var :D Biraz hormonluyum o açıdan.