Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Pubta başarısız yürüme

Dostum sen sigaraya çıkalım diye işaret edince kızın ne yapmasını bekliyordun? Hemen dışarı çıkmasını mı?Böyle bir şey olmasını hiç bekleme.Olduğunu söyleyenler varsa da onlara inanma.Kızın yanına gidip biraz sohbet etmeliydin.Gürültülü müzik olduğunu söylüyorsun.Bu durumda kızın kulağına eğilip konuşmalıydın.Tabi sürekli kulağına eğilmiş vaziyette de durma.Söyleyeceğini söyledikten sonra kendini geri çek
Hocam doğru söylüyorsun belki bir kaç kelime edebilirdim ama kullandığım o bir kaç kelime hatuna ne derece etki ederdi? Muamma. Game yapılacak ortam olsa belki. Sonradan düşününce hak verdim sadece hareketle olmazdı. Ama game olayına yeni yeni giriyorum ilk başlarda olacak bunlar.

Tabiki %100 garantisi yok ama başarı şansın artacaktı.Senin yaptığın gibi 1000 tane deneme de yapsan sonuç alamazsın.Bir de çoğu kez şartlar istediğin gibi olmayacak.Hep zor durumlar olacak.Sen bu zor durumlarda ne yapman gerektiğini analiz etmelisin.Ancak o zaman gelişim sağlarsın

Tabiki %100 garantisi yok ama başarı şansın artacaktı.Senin yaptığın gibi 1000 tane deneme de yapsan sonuç alamazsın.Bir de çoğu kez şartlar istediğin gibi olmayacak.Hep zor durumlar olacak.Sen bu zor durumlarda ne yapman gerektiğini analiz etmelisin.Ancak o zaman gelişim sağlarsın
O zaman teşekkür ederim dostum. Hepinizin yazdıkları değerli. En ufak bir şey öğrensek kardır

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8