Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Reddeden kızın aynı ortamda size bakması ?

İki yıl önce tam bir beta olarak açılıp reddedildiğim[ki sosyal medyadan açılmıştım :( ] kızın reddedildikten sonra iki yıl boyunca yüzüne dahi bakmadım.Sonrasında reddedilmenin verdiği acıyla Pua'lık eğitimlerine başladım çok şükür alfa karakterine büründüm artık .Bu süre içerisinde başka biri kıza teklif etmişti ve kız ise ona şu an değil sınavdan sonra cevabını vermesine rağmen her gördüğü ortamda denk gelir gelmez önce beni farkediyor.Üstelik teklif eden kişi de bana sürekli ters tavırlar takınıyor.Olay nedir sizce ?.Ha birde sadece kız değil arkadaşları da her gördüklerindw bakıyorlar.Bir türlü anlayamadım

Başka kız mı yok kanka ?
next in anlam ve önemine dair onlarca şey söylendi yazıldı yaşandı geç abi geç takılı kalma

"Alfa karakterine büründüm artık" , birincisi "Alfa karakterine" bürünsen bu konuyu açmazdın , ikincisi "Alfa karakterine büründüm" diye bir cümle olamaz , "Kaliteli bir insan oldum" diyebilirsin , neye göre alfasın ? kime göre alfasın ? alfa bir ortamın en yüksek rütbeli kişisine denir , benim oturduğum yerde de alfa olabilir misin ? terimleri kullanamıyorsunuz.

Kafaya takma kanka nextle. Beni reddeden kızda ne zaman beni görse hemen yere bakıyor.

"Alfa karakterine büründüm artık" , birincisi "Alfa karakterine" bürünsen bu konuyu açmazdın , ikincisi "Alfa karakterine büründüm" diye bir cümle olamaz , "Kaliteli bir insan oldum" diyebilirsin , neye göre alfasın ? kime göre alfasın ? alfa bir ortamın en yüksek rütbeli kişisine denir , benim oturduğum yerde de alfa olabilir misin ? terimleri kullanamıyorsunuz.

😊

Demek Alfa karaktere büründüğünü düşünüyorsun tebrikler, o zaman kızın nexle çünkü alfa böyle yapar.

saçmalama furkan yaa. şu sergilediğin biliyorum tavrı acayip sırıtıyor. alfa kavramını çıkaranın amk burdan. kafayı alfayla bozmuşsunuz. yarardan çok zarar getirir, zarar getirmese bile sizi görünce bizi eğlendirmiş olursunuz puahaha gülüyorum yani.

benim oturduğum yerde de alfa olabilir misin ?

hele şu cümlene inan diyecek bişey bulamadım. dfmksldf

her zaman girmiyorum zaten girdiğimde de karşıma senin gibiler çıkıyor, ulan diyorum konuyu amacından uzaklaştırmıyım ama içime dert oluyo şu komik tavırlarınız sfnknfawf egolu çocuk seni.

şey dicem bi de bana tekrar inan, senin iyiliğin için konuşuyorum, inşallah kendini sorgularsın da bana havhahvahvhavh demezsin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8