Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Reddedilmem ve Ardından Gelen Friendzone

Merhaba.
Öncelikle,biliyorum ki burada okuduklarınızdan dolayı benim adıma utanabilirsin ama tecrübe tecrübedir diye düşünüyorum.
Uzun süredir görüşmediğim bir kız vardı. Bu benden hoşlanırken yüz vermemiştim,sonra ben hoşlanmaya başladım o da bana yüz vermedi vs. Sonrasında ise pek takılmadık. Şimdi zaten farklı okullardayız.

İki hafta önce bu kız arkadaşları ile alkol almış ve beni de çağırmış ama duymamışım. Araya bazı şeyler girdi ve Cuma günü buluştuk. Şarap aldık ama çok fazla idi. Benim ondan hoşlandığımı biliyor yani tek başına benimle alkol alıyorsa bir sebebi vardır diye düşündüm. Bana karşı ilgiliydi,sürekli konu açıyordu. Dokunduğumda gülüyordu vs. Sonra kızın annesi aradı 15 dk. sonra gitmesi gerektiğini söyledi. Ben de ziyan olmasın diye içkiyi hızlı bir şekilde içtim. Kafam biraz güzel olduktan sonra öpmeye başladım. Kendini geri çekmedi hiç. Biraz daha temas oldu. Sonrasında beni arkadaş olarak gördüğünü ima etti. Akabinde ise "Bu ilk ve sondu (beraber alkol almamız)" dedi.

Arkadaşımı aradı beni alması için. Gelene kadar oturdu,bana iyi davrandı yani bundan benden hoşlanıyor falan demiyorum ama ben olsam biri beni sarhoşken öpse hemen giderdim beni halen nasıl iyi bir arkadaşı olarak görüyor anlamıyorum.

Çok rezil bir gündü. Bir litre şarabı hızlıca içmiştim. Çok kustum,ailemle aram açıldı biraz ama sorun değil unuttular bile. Eve gidince bana "İyi misin?" diye mesaj attı. Ben de onu öptüğümde nasıl hissettiğini sordum(kafam güzeldi),hiçbir şey deyince iyi günler yazdım o da iyi günler yazdı.

Onunla başbaşa alkol alınca ne olmasını bekliyordu ki? Bi' şeyleri mi yanlış yaptım yoksa amacı buluşmanın başından beri arkadaşça mıydı? Muhafazakar bir yerdeyiz ve kızın ailesi de oldukça muhafazakar yani bir kızın yalnız başına benimle alkol almasının arkadaşça bir tarafını göremiyorum hem yeni reşit olduk.

Bu kızı ne yapmam gerekir? Aynı ortamda hiç bulunmuyoruz şuan. Ortak arkadaşlarımız da artık yok. Yine de bunu kendime yediremiyorum. Siz olsanız ne yapardınız?
P.S: Aptalca gelse de onu hala arzuluyorum

Arkadaşımı aradı beni alması için. Gelene kadar oturdu,bana iyi davrandı yani bundan benden hoşlanıyor falan demiyorum ama ben olsam biri beni sarhoşken öpse hemen giderdim beni halen nasıl iyi bir arkadaşı olarak görüyor anlamıyorum
Sarhoş haline acımış olabilir. Şahsen yanımda ayyaş bir kız olsa beni öpmeye çalışssa haline acır arkadaşı gelene kadar beklerdim.

Bro karılar yem atıyor size(hemen yelkenleri suya indiriyorsunuz) içki ısmarlamanız için ayak yapıyor. Ortama senin için değil içki için geldiği belli. Yemeyin kardeşim yemeyin. Azıcık zeki davranın. İlgiyi beleş veriyonuz, kıza alkol ısmarlıyonuz, kullanıldığınızın farkına varın. Kadının ufacık aldığınız ilgi işaretini hemen sevişecek diye yorumlayıp varınızı yoğunuzu ortaya koymayı bırakın.
Azıcık vizyonlu olun!!!!
fef5fab5-5e12-4ff2-9e9e-cf8e4053dc09-m.jpg

Sarhoş haline acımış olabilir. Şahsen yanımda ayyaş bir kız olsa beni öpmeye çalışssa haline acır arkadaşı gelene kadar beklerdim.

Bro karılar yem atıyor size(hemen yelkenleri suya indiriyorsunuz) içki ısmarlamanız için ayak yapıyor. Ortama senin için değil içki için geldiği belli. Yemeyin kardeşim yemeyin. Azıcık zeki davranın. İlgiyi beleş veriyonuz, kıza alkol ısmarlıyonuz, kullanıldığınızın farkına varın. Kadının ufacık aldığınız ilgi işaretini hemen sevişecek diye yorumlayıp varınızı yoğunuzu ortaya koymayı bırakın.
Azıcık vizyonlu olun!!!!
Ekli dosyayı görüntüle 594
Alkol parasının yarısını o ödedi . Bir de ayrıntı olmasın diye yazmadım ama kızın kendisi beni daha önce içki içmeye davet ediyordu. Daha önceden de planladığımız bir şeydi.
Sarhoş halime acımış olabilir,evet

Alkol parasının yarısını o ödedi . Bir de ayrıntı olmasın diye yazmadım ama kızın kendisi beni daha önce içki içmeye davet ediyordu. Daha önceden de planladığımız bir şeydi.
Sarhoş halime acımış olabilir,evet
Hoşlansa kalkıp friendzone atmaya çalışmaz. Beleş ilgi hoşuna gidiyor kezbanın nextle gitsin. Daha hoş kızlar var etrafta.

Bu kız ilgi orospuluğunun zirvesine oynar iyi ki böyle yaşadın tecrübe ettin bro senlik birşey yok hatta seni TEBRİK ediyorum erkek gibi davranıp kızı sikmeye çalıştığın için hiç utanma devam böyle

Bu kız ilgi orospuluğunun zirvesine oynar iyi ki böyle yaşadın tecrübe ettin bro senlik birşey yok hatta seni TEBRİK ediyorum erkek gibi davranıp kızı sikmeye çalıştığın için hiç utanma devam böyle
Eyvallah kardeşim. Daha önce de bir erkeğe umut verip yüz üstü bıraktığını duymuştum. İlgi orospusu nüyük ihtimalle. En azından artık temkinli davranmayı öğrendim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8