Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Redpill işe yarıyor sonuçlar

Fiziksel olarak kötü olduğunu kabul etmen çok iyi. Burada kendimizi her konuda, özellikle kadınlar konusunda geliştirmeye çalışıyoruz. Kendi vücudunu geliştirmen veya dövüş bilgisi olarak kendini geliştirmen de iyi olmaz mı sence? Ben 1.97 boyunda 90 kiloyum. 10 küsür yıldır farklı sporlar yapıyorum(yüzme, basketbol, kürek). Son 1 yıldır fitness yapıyorum. Fitness yapmadan önce 75 kilo civarındaydım. Fitness yapmaya başlayınca yavaş yavaş kilo ve kas olarak gelişmeye başladım ve 90 kiloya kadar çıktım. Yani sokakta birisi bana denk gelse, benim dövüşmeyi bilmiyor olmama rağmen eğer iyi bir dövüş tecrübesi yoksa kolay kolay bana artistlenemez. Yani fitness veya herhangi bir dövüş sporuna başlamanı şiddetle tavsiye ediyorum. Hatta vücudun veya dövüş bilgin iyileşince, özgüveninin ne kadar daha arttığına sen bile şaşırırsın. Evde benim de kum torbam var ama tecrübeli bir sporcu olarak söylüyorum ; ev ortamında insan spora konsantre olamıyor, motive olamıyor ve verimi düşük oluyor. Ben kilo alma döneminde yarım paket makarna yiyordum. Eskiden çok beslenme bilgim olmadığı için yağ olarak döneceğini hesaplayamadım o zamanlar. Eğer ille de evde çalışçam dersen beslenme olarak fazla yiyip kilo almaya bak.

Mesele kiloda degıl ben korkak biriyim demiyosun ben 1.83 60 kıloyum kımseye posta koymam gerekirse ben korum yanı kavgadan korktugunu anladıkları an psıkolojık fızıksel senı yıpratırlar en baba dayak yersın ama korkak olup dayak yersen daha kotu

Fiziksel olarak kötü olduğunu kabul etmen çok iyi. Burada kendimizi her konuda, özellikle kadınlar konusunda geliştirmeye çalışıyoruz. Kendi vücudunu geliştirmen veya dövüş bilgisi olarak kendini geliştirmen de iyi olmaz mı sence? Ben 1.97 boyunda 90 kiloyum. 10 küsür yıldır farklı sporlar yapıyorum(yüzme, basketbol, kürek). Son 1 yıldır fitness yapıyorum. Fitness yapmadan önce 75 kilo civarındaydım. Fitness yapmaya başlayınca yavaş yavaş kilo ve kas olarak gelişmeye başladım ve 90 kiloya kadar çıktım. Yani sokakta birisi bana denk gelse, benim dövüşmeyi bilmiyor olmama rağmen eğer iyi bir dövüş tecrübesi yoksa kolay kolay bana artistlenemez. Yani fitness veya herhangi bir dövüş sporuna başlamanı şiddetle tavsiye ediyorum. Hatta vücudun veya dövüş bilgin iyileşince, özgüveninin ne kadar daha arttığına sen bile şaşırırsın. Evde benim de kum torbam var ama tecrübeli bir sporcu olarak söylüyorum ; ev ortamında insan spora konsantre olamıyor, motive olamıyor ve verimi düşük oluyor. Ben kilo alma döneminde yarım paket makarna yiyordum. Eskiden çok beslenme bilgim olmadığı için yağ olarak döneceğini hesaplayamadım o zamanlar. Eğer ille de evde çalışçam dersen beslenme olarak fazla yiyip kilo almaya bak.
Evet ben kavgadan korkuyorum ve fiziğim kötü haftada bir ğünüm boş bu ğünü nasıl değerlendire bilirim ?fitnessmi yapsam bir dövüş sporunamı yazılsam

Son düzenleme:
Yok ben kavgadan korkuyorum ve fiziğim kötü haftada bir ğünüm boş bu ğünü nasıl değerlendire bilirim ?fitnessmi yapsam bir dövüş sporunamı yazılsam
1 Gün fitness a gitmekle bir gelişim göremezsin en azından dovuş sporuna yazıl dayak yiye yiye korkunu yenersin.

kanka sürekli arkadaşlarıyla köşelerde bir şeyler konuşuyor fısır fısır Ama benim hakkımdamıdır bilemiyorum,birde benim daha önce hiç sevgilim olmadı bu kızda hb 8.5 felan sevgili olursak kızı nasıl idare edeceğimi bilmiyorum .Olm yardım edinde kardeşiniz milli olsun lan😅😅

Kafanda zonklayacağı için bu bilgiler, çok üzgünüm :)

Etekli İktidar Kitabından,

Eğer kötüyseniz ve hatun size tutulmadıysa, hemen hemen herkes, geceyi bütün detaylarıyla öğrenir. Eğer kötüyseniz ama hatun size aşık olmuşsa, çok detaya girmeden iyiydi' diye yorumda bulunur. Eğer iyiyseniz ve hatun size aşıksa, daha çok romantik anlara takılır ve ikide bir 'Çok güzeldi, harikaydı!' diye sevinç çığlıkları atar durur. Eğer iyiyseniz ama hatun size aşık değilse, genellikle gecede kaç kez yaptığınızı ve organınızın büyüklüğünü anlatır. Yan sözün özü, hatun mutlaka anlatır.

Diyelim ki uzun süreli, hoş bir ilişki söz konusu.
Onu aramakta iki dakika gecikseniz 'Ben aramadı o., çocuğu' diye söylenir. Tam zamanında ararsanız '
Bak benim köpeği nasıl eğittim! Sözümden çıkmıyor' ya da 'Sırılsıklam aşık oldu bana.
Baksana, günde kaç kez arıyor' diye böbürlenir. En ufak tartışmanızı herkese 'Bu da salak çıktı valla!' diye anlatır.
Ayrılmaya karar verdiyse, bunu önce cümle aleme bildirir, en son öğrenen siz olursunuz Kadınlar eski sevgilileriyle ilgili pek iyi şeyler söylemezler.

Ayrılığın sihirli bir formülü yok ki!
Terk eden sizseniz, her tür iyilik gösterisi karşı tarafın gözüne batar ve çabucak 'aptal o., çocuğu' damgası yiyiverirsiniz.
Öyle olmasaydınız, onu terk etmezdiniz ki! Eh, eğer o sizi terk etmişse, hakkınızda niye iyi konuşsun?
Eğer 'aptal o., çocuğu' olmasaydınız sizi terk etmezdi ki!
Daha üç gün önce yatakta size 'Ne kadar güzel sevişiyorsun hayatım!' diyen hatun, söylem değiştirir, bir anda dostlarına '
Git gel, git gel, başka şey bilmezdi. Şu işi bir an önce bitse de, sigaramı içsem diye düşünürdüm' deyiverir.

Bir de yeni sevgilisi varsa, eski sevgili bir anda 'kadınlar arası havuz' diye adlandırabileceğim 'aday erkek grubu'na girer ve eğer muamelesi iyiyse, abazan kızlara hararetle tavsiye edilir. Olur da eski sevgili, gruptan bir kızla çıkmaya başlarsa muhabbete değmeyin! Zavallı, günlerce, hatta aylarca alay konusu olur. İki hatun, baş başa verir ve erkeğin kendilerine aynı şeyler söyleyip söylemediğin, aynı şekilde davranıp davranmadığını anlamaya çalışır. 'Sana da şöyle şöyle dedi m? Bana demişti. Pek, böyle böyle yaptı mı? Ah, evet, tahmin etmiştim zaten!'

(Naçizane tavsiye: Birlikte olacağınız kızı iyi seçin, eski kız arkadaşınızla tanışmamasına ve asla kanka olmamasına dikkat edin.)

Diyorum ya, kadınlar inanılmaz ölçüde çok konuşurlar.
Yaşanan her anı, ster romantik ister erotik, mutlaka ama mutlaka dostlarına, hatta kimi vakalarda annelerine bile anlatırlar.
Bu arada, o dostlar da, sizinle ilgili dedikodu üretmeye devam ederler.

Söz gelimi ben yüzünü bile görmediğim bir kızcağızın eski sevgilisinin (ki arada sırada televizyonlarda boy gösteren bir bilim adamıdır kendileri, daha fazla ipucu yok!) yatağa çoraplarıyla girdiğin, oral seks için yalvardığını, boşalırken de böğürdüğünü biliyorum ve adamı asla ama asla ciddiyetle dinleyemiyorum.

Diyeceksiniz ki, 'Ya sen, sen bu haltları yiyor musun?'
Ne yalan söyleyeyim, benimi de özel sırları ifşa ettiğim oldu.
Ama canım o zamanlar çocuktum. Artık böyle şeyler yapmıyorum, inanmıyor musunuz?

Valla!
Yemin ederim!
Ekmek Kuran çarpsın!.."

Şimdi bu kadar alıntıyı neden yaptım gör diye bazı şeylere inanmıyoruz ya onların dilinden bir de itirafları falan dinlesen hiç bu kadar uğraşmazsın bu kadar inceci bakmazsın :)

Nereden bilelim konuşmuyorlar ki her şeyi dersen
itiraf.com ve KadınlarKlübü işini görür.

Son düzenleme:
Evet ben kavgadan korkuyorum ve fiziğim kötü haftada bir ğünüm boş bu ğünü nasıl değerlendire bilirim ?fitnessmi yapsam bir dövüş sporunamı yazılsam
1 gün fitnessa gitmen sadece zaman kaybı olur. Eğer 1 er gün arayla 3 günlük bi vakit ayırabilirim diyorsan fitnessa git. Ama illa 1 günüm var diyorsan dövüş sporuna gitmen daha mantıklı. Fakat dövüş sporuna gidip haftada 1 gün çalışarak makine gibi olmayı bekleme. Çünkü bu sporların mantığı, yapılan hareketi kas hafızasına kazandırmak ve bir süre sonra refleks olarak rakibin yumruğunu bloklamak veya yumruk çıkartmaktır. Eğer sen 1 gün gidersen sadece biraz teknik öğrenirsin. Karşında canlı birisi olmadan kum torbası çalışarak da çok fazla kas hafızası kazanamazsın. Dershanenden sonra 1.5 saatini ayırıp haftada en kötü 3 gün fitness veya dövüş sporuna gidersen emin ol bambaşka bir insan olacaksın. Ben 12. Sınıfken okuldan çıkıp dershaneye ordan da fitnessa gidiyordum mesela. Dediklerimi yaparsan nelki meyvelerini hemen yiyemeyebilirsin ama daha kaliteli bir ortam olan üniversitede mutlaka faydasını görürsün :)

Ve şunuda eklicem sınıfta çok güzel ve zeki bir kız var ,kız ilk hafta baya bir ili verdi konuşmak için çabaladı ben nedense coll erkeği oynadım ve kızla konuşmadım .2. Hafta ise kız daha ğüzel kıyafetler ğiymiş ve makkaj yapmıştı ama eskisi gibi beni kesmiyordu bu durum kafamı karıştırıyor(bir anda ilgiyi kesti) . Bu hafta sonu dersaneye ders çalışmaya gittim ikimizde kütüphanedeydik kızla ,sonra kız birden kayboldu ortadan , 1 2 saat sonra ders çalışmayı bırakıp eve gidicektimki birden kızı tek başına başka bir sınıfta gördüm acaba bu kız benim utandığımı düşünüp yalnız kalmak ve beni yanınamı çekmek istiyor(Bide sınıfta öyle bir yere oturmuşki koridoru tam olarak görebiliyor) ?bu iki durumu nasıl yorumlarsınız?
İli aldıysan kız da hoşuna gittiyse git tanış zaten aynı dershanedesiniz mutlaka bı yerden açarsın muhabbet kızla konuşmadan asıl niyetini anlayamazsın he önce git konuş florte geç sevgili olun sonra kendiliğinden gelişir zaten herşey
Ayrıca dayak yemekten korkabilirsin ama korku seni dinç tutar kolay dayak yemezsin seni 10 kişi sopayla dövmeyecek sonuçta bidaha biri kasten omuz atarsa önüne bak de en fazla bı yumruk yersin ondan da bişey olmaz eğer korktugunu belli eder r yaparsan kızların gözünde ki tüm havan silinir.
Fiziğini begenmiyorsun haftanın 3 günü 1 saat ayırıp fitnessa git bı zahmet.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8