• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Regl Döneminde İlgi Göstermek?

clemS

Üye
Katılım
6 Kasım 2019
Mesajlar
5
Şehir
İstanbul
Merhaba şuan devam eden ilişkimde kız arkadaşım regl döneminde ve ilgi bekliyor fakat bu dönemde ters ve atarlı konuşmalar yaptığı için gerekli ilgiyi göstermiyorum. Onu anlayışla karşılamalı mıyım? böyle devam mı etmeliyim yoksa nasıl bir yol izlemeliyim?
 

Mane

Üye
Katılım
4 Nisan 2019
Mesajlar
36
Yaş
19
Şehir
İstanbul
Bir Tedx konusmasinda gormustum regl doneminde ilgi olayi daha etkli oluyor diye biliyorum, eger istersen kaynagi yarin arastirir atarim.
 

Mane

Üye
Katılım
4 Nisan 2019
Mesajlar
36
Yaş
19
Şehir
İstanbul
Sans eseri video karsima cikti :D dakika 10dan sonra izlersen ne demek istedigimi anlarsin
 

xenosomer

Üye
Katılım
7 Nisan 2018
Mesajlar
206
Şehir
Ankara
kareşim regl ve reglden 7-10 gün önce. Kızlar duygusal olarak tavana ulaşır.Bu depresyon olarakta olabilir.
Öncelikle kızın duygusal dönemlerinde neler yapabildiğini deneyimlemişseniz geçiyorum deneyimlemediyseniz kısaca özet bunlar biraz aptallaşıyor mantıktan uzaklaşıyor kardeşlerim.
Bu dönemlerde ne yaparsınız? İlgi istiyorsa ilgiyiver kardeşim bana göre yüzyüze görüş.Görüşmiyorsan dm mesajlarını kısa tut.
"işim var" diyerek mesajdan mutlu bir şekilde ayrıl.Ha trip felan atıyorsa hiç topa girme karşılık yazma.
sanırım tavsiyelerim bu kadar.
neden yedi gön önce diyorum ve bun nasıl öğrenirsiniz,öncelikle ufak google araştırmasıyla çokrahat öğrenirsiniz ben neden 7,10 olacağını söyledim.
Bu günlerde yumurtalar öleceği günlerdir ve doğal bir içgüdüyle kadın vücudu bunları kurtarmak ister boşa gitmesin ister "cinsellik".yani bunlar cinsel bakımdan aktif olurlar. Bu duygusal,depresyon her neyse yansır bir şekilde. Bundan başka bir açıklaması yok.
Yardımcı olduysam ne mutlu bana,eksiklerim yanlışlarım varsa daha iyi bilen birisi düzeltebilir.
 
Üst