Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Reset Dönemi

az önce tcma'nın kancık sözlükteki yazılarını okurken reset dönemi diye bir şey gördüm.
"reset sorusu, çok iyi bir soruydu...
reset dönemi sadece bende oluyor.
sadece ve sadece bende...
çünkü, ben sadece alfa değilim ; karakterle arasında dönüşüm yapabiliyorum, sonradan öğreneceğiniz birçok yeteneğim var.
bazen bilinçaltı bunları sindirmek zorunda kalıyor ve en kısa süreyle 20 dakika, en uzun süreyle 1 haftalık reset dönemlerim oluyor.
reset dönemlerini dayanılmaz yapan şey, hiçbir insanüstü yeteneğimi kullanamıyorum...
kişiliğim, mükemmelliğim, özgüvenim kalıyor ; fakat ''alfa çekimi, frekansı, beden dili, ses tonu, enerji emilimi'' gibi fantastik özellikler bloklanıyor.
her reset dönemi bittiğinde yeteneklerim daha da gelişmiş oluyor.
fakat, bu sadece bana ait."
kendisi böyle tanımlamış bu olayı. bana biraz garip geldi. bu olay hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Ahgahagahahhg insan üstü yetenekler ha.Şu adamı o kadar ciddiye almışsınız ki saçmaladığı bariz olan argümanlarda bile onu sorgulamıyorsunuz ve üstüne "acaba ümstad burda ne demeye çalıştı" diye kafa patlatıyorsunuz.Bu adamın hiçbir getirisi yok sen ben gibi bir insan sadece telkin ve manipüle konularında fazlasıyla iyi.Şuraya geçen postlarda da bıraktığım şeyi bırakıyorum.İyice oku.

TCMA Kimdir ? TCMA Dolandırıcıdır.

tcma'ya hiçbir zaman usta demedim ve konuda zaten sorguladığım halde "her dediğine inanıyorsunuz moruq" diyorsun. ne cevap versem bilemedim şimdi. ayrıca attığın linkteki yazıyı ve o blogdaki diğer yazıları okudum. gerçekten insanları dolandırmış mıdır bilmem. belki birisi sallamıştır muhammed yuşa ismini. ayrıca blogda tcma-fetö ilişkisi yazısını görünce zaten tamamen koptum. adam 16 yaşında liseliyken yazmış bu yazıyı diyor, sonra fetö ile bağlantısı var diyor. buna da ne cevap versem bilemedim şimdi. ayrıca tcma dolandırıcı mı değil mi sikimde değil. sadece yazılarından kendime pay çıkarmaya çalışıyorum.

16 yaşında olduğunu vurgulayan yazının sadece troll amaçlı bir entry olduğunu anlayamıyacak kapasitedeysen bu benim sorunum değil.Fetö olayı ise deli saçması.Ben sadece genel geçer bilgileri okuman için linki attım.Ona sallarken elbet aşırıya kaçıp aptallık edenler olmuştur.Ayrıca şu her dediğine inanıyorsunuz savını senin için ortaya atmadım,bu ve bu türevdeki insanların yanlış yolda olduklarını göstermek için bazen genelleme yapmak zorundasın.Adamı tanrısallaştırdılar çünkü.

Arkadaşlar dolandırılan bir adam yok mu içinizde gelsin o anlatsın detaylıca. Eğer dolandırıcı olsaydı bu dolandırılanlar yaygara çıkartırdı sosyal medyada siz rahat olun. Yüksek ihtimalle betanın teki saldırmış tcma'ya... Ancak gerçekten dolandırıcı olsa da gibimde değil. Bana çok şey kattı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8