Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Rezil olma korkusunu gömmek

Dostum , Kendi yazında “Tanımadığınız ve bir daha asla gitmeyeceğiniz bir yerde yapın” diye yazmıyorsan insanların ne yapmasını bekliyorsun ? Sorun senin kendini ifade edememende bizim anlamamamızda değil

Sana yorum yazma tenezzülünde dahi bulunmayacağım. Çünkü beynini kullanmıyorsun , beyin süzgecini kullanmıyorsun. Bana göre bu büyük bir hata ve seni sohbette uyardım boş boş yorum yazma diye ve hala kendini savunuyorsun. Okuduğun her konuyu düşünmeden hayatına katarsan kendine ne gibi bir faydan olacak? Adam sana insanlarla iletişimdeki altın özellikleri ve teknikleri verdi sen bu teknikleri sadece okudun ve öğrendin hiçbir şekilde düşünmedin. Bu adam belki sana saçma sapan bir bilgi verdi fakat bunu asla düşünmediğin için pat diye uyguladın sonuç ne oldu ? Aptal durumuna düştün ben size sadece yapın derim düşünmek ve uygulamak size kalmış ve sen cidden birazcık aklını kullansan benim yazılarımda nasıl bir uslüp kullandığımı anlardın. Fikri kafanıza sokarım , düşünmek ve uygulamak size kalmış. Bir daha konularımı okumamanı öneriyorum senden zira beni anlayamıyorsun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8