RP101 | 2)Terimler-Frame Nedir?

Mrx

Üye
1. Oyunculuk. Sinema/dizi filmlerde çok başarılı bir oyuncu olmak ve Türkiyenin sinema kültürüne bir devrim yaşatmak istiyorum.
2. Fitness. Sporu çok seviyorum ve hayatım boyunca spordan kopmayacağım ( sakatlık gibi mecburi bir durum olursa işler değişir )
3. Dil öğrenmek çünkü, oyunculuk hayatımda yabancı projeler de önüme gelecektir ve sırf dil bilmediğim için o projeleri mecburi reddetmek istemiyorum.

-Why-

Üye
Burdaki kişilerin hedefleri çok mükemmel ve gerçekleştirecek kapasitedeler. (Burda olup gelişmek için emek vermeleri sadece yüzlerce örnekten basit bir örnek.) Bunları içimden geldiği için yazıyorum, bir an hissettim aktardım direk. :)

Düzenleme: keşke çevremde olsanızda beraber hedeflerimiz için çabalasak eğlenirdik.

Türkiyede bukadar işsiz var, öğretmen olmak bile zor. Bu dediğiniz maaş çok uçuk. Türkiyedeyiz sonuçta ben öyle bir meslek sahibi olamam seviyemi biliyorum. :(
Seviye diye sabit bir şey yok ya...
Ben lisede matematikten hep bütünlemeye kalırdım şimdi sanırım yok bu kavram. Yani hep matematikten sınıfta kalırdım hocalar kurul kararıyla dersten geçirirdi. Aileme bu çocuktan bir şey olmaz bir mselek edinsin sanayiye verin bu çocuğu falan derlerdi.Ama üniversite sınavında matematikten soru kaçırmadım. Türkiyede ve yurtdışında güzel işlerde çalıştım.
Seviyeni sen belirlersin, benden birşey olmaz desen birşey olmaz tabi.
Sözlerine hep dikkat et, duygularına hep dikkat et...Ömür boyu, samimi olarak ne ister ve ne dilersen, o olacaksın.

-Why-

Üye
Seviye diye sabit bir şey yok ya...
Ben lisede matematikten hep bütünlemeye kalırdım şimdi sanırım yok bu kavram. Yani hep matematikten sınıfta kalırdım hocalar kurul kararıyla dersten geçirirdi. Aileme bu çocuktan bir şey olmaz bir mselek edinsin sanayiye verin bu çocuğu falan derlerdi.Ama üniversite sınavında matematikten soru kaçırmadım. Türkiyede ve yurtdışında güzel işlerde çalıştım.
Seviyeni sen belirlersin, benden birşey olmaz desen birşey olmaz tabi.
Sözlerine hep dikkat et, duygularına hep dikkat et...Ömür boyu, samimi olarak ne ister ve ne dilersen, o olacaksın.
Seviyeden kastım emek vermek benim şuan aklım başımda değil emek vermiyorum/az veriyorum peki nezaman bilinçli olacağım? Lise 3 ve 4te tabi... bunun farkında olmama rağmentüm emeğimi vermiyorum.

Milyoner

Üye
Bu postu yeni gördüm ve ödevim bu

1. Öncelik ailemden ayrı bir eve geçmek, sebep tam cahil tipler herşeyi bildiğini sanan herşeyi mi eleştirip hayatımı kontrol edip psikoloji açıdan bunalıma sokan tiplerdir. Ergenlik döneminde evden kaçtım yaş sebebiyle polisler aileme teslim etti. Şimdi kaçmak mantıksız ev kirası 1200 den aşağı yok yapamam tek başıma gereksiz kişiler ile aynı evde kalmak istemiyorum. 2 kurtuluş var ya evlilik yada intihar başka yolu yok gibi cahil aile baskısından kurtul mak istiyorum. Para toplayıp düzeni kurana kadar birazda olsa rahat yaşamak istiyorum. Bunu hatırlamak için nickimi Milyoner koydum

2. İş hayatımda girişimci olmak şuanda yapamıyorum babamın amk herşeyi bildiğini sanıyor destek vermeyip psikolojimi sikiyor pezeveng kendimi zar zor geliştirip buraya geldim yaş 25 oldu.

3. Kendime öncelik veriyorum. Ben kendimi düşünmesem kim düşünecek. Psikoloji ve dış görünüş açısından kendimi geliştirmek için çabalamıyorum, soğuk havada taktığım arkaya bile laf yapıyor babam alıp parçaladı beynini siktiğim salağı

4. Bu forumdakiler gibi kendini geliştiren ve birbirimize destek veren bir arkadaş ile ayrı evde yaşamak istiyorum, doğru kadını bulup evlenene kadar.

Wulqing

Üye
1-Üniversite sınavında sayısaldan ilk 10.000 veya daha iyi yapıp Bilkent Üniversitesinden kapsamlı burs alıp Fizik bölümüne girmek.
2-Fizik bölümü üzerine yüksek lisans ve doktora yapıp bilim insanı olabilmek.
3-Hayatımın çoğunu düşünerek ve araştırarak geçirip mutlu bir şekilde bitirebilmek.

Hakannn

Üye
Harika bir iş kariyeri istiyorum. Kısacası güç. Herkes daha fazla güç ister, kimse daha az güç istemez.
Eğlenmeyi öğrenebilmek istiyorum. Tamam güçlü olduk da eğlenmeyi de ihmal etmemek gerek.
İnsanların yarısının beni gerçekten sevmesini istiyorum sebebimse bunun bir ihtiyaç olması.

Stanford

Üye
İnsanların üzerinde manipülasyon uygulamak, etkilemek ve elde etmek bana hep heyecan verici gelmiştir. Öncelikli ve temel amacım bu.
Her türlü sporun ve sanatın inceliklerini öğrenmek ve farklı kültürleri tanımakta istiyorum.
Her konuda (istisnalar dışında) temel bilgi sahibi olmak istiyorum

Mobile app for XenForo 2 by Appify