• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Rutherford'un Sivilce tekniği

BarisD

Üye
Traş köpüğüne zam gelmiş :D Yarım kilo cilt şapı ve traş köpüğü aldım 15 tuttu toplam. Daha ilk uygulamamda burnumun kenarındaki yağlardan eser kalmadı, sivilcelerin de uçları açıldı. Zenci girip, evliya çıkarsınız derken ciddiymiş yazar. Düzenli kullanırım bundan sonra bu yöntemi.

tau2che

Üye
Traş köpüğüne zam gelmiş :D Yarım kilo cilt şapı ve traş köpüğü aldım 15 tuttu toplam. Daha ilk uygulamamda burnumun kenarındaki yağlardan eser kalmadı, sivilcelerin de uçları açıldı. Zenci girip, evliya çıkarsınız derken ciddiymiş yazar. Düzenli kullanırım bundan sonra bu yöntemi.
2 hafta sonra güncelleme yaparsan sevinirim reyiz

tetikçi

Üye
Hocam nereden aldınız şapı acaba?

Betaboy

Üye
dostum Allah razı olsun. Bugün şap taşsız kullandım. Suratım bembeyaz oldu,burnuma dokunuyorum yağlardan eser yok,sivilceler kurumuş. Daha ilk kullanışım halbuki. Şap taşı almayı düşünüyordum ama gerek yok gibi görünüyor bu da tek başına yeterli