Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Rutherford'un Sivilce tekniği

olduğu gibi yapıştırıyorum

Giriş-Girizgah Evet beyler başlıyoruz… Düzenli uygulamada sonuç elde etmezseniz sövmek serbest! Bu yöntem cildi karma(normal)-yağlı ciltler ciltler içindir.Cildi kuru olanlar uygulamasın. Çok uzun tutmayacağım yapacağımız şeyler gayet basit. Bu anlatacaklarımı lise 1 den bu yana uygulamaktayım,akranlarım bu dertten muzdaripken ben veresiye peşin tablosu misali rahattım. Bu yaşıma geldim (23) yüzümde bırakın sivilceyi kızarıklık dahi yok .Hemde cilt yapım sivilceye çok yatkın olmasına rağmen,karma bir cilt yapım var.Şimdi diyeceksiniz ki sen o kadar uğraşmışsın bilmem ne tabi çıkmaz. E kardeşim ben bunu denedim,bir takım testler yaptım ev arkadaşlarıma ,aynı ortamda bulunduğum kişilere.. Sohbet arasında neler duydum neler.Bu sivilce teranesine binlerce lira harcayan zavallı akranlarınız var.Ben size bunu her ay 1.5 tlye çözeceğim. Yöntemimiz neredeyse doğal olduğundan kaybedecek hiçbirşeyiniz yok fakat kazancağınız bir çok şey var . Bakın düzenli yaptığınızda size and içerim iyi sonuçlar alacaksınız .Bu koca karı ilacı tarifi değildir.İşimizi inşallaha değil bilime bırakacağız.Haşa Allaha sevgimiz sonsuz yanlış anlaşılmasın. Kazanımlar: 1.Sivilcesiz tertemiz çukursuz bir yüz .(çukurlar için ek şeyler gerekecek) 2.İnsanlara güven veren bir izlenim Bununla ilgili bir araştırmam bile var.Neden kalabalıkta hep bana adres soruluyor ? diye bir problem attım ortaya .Bunun sebebini pdr okuyan bir arkadaşıma bile danıştım.Cevabı hemen hemen tahmin ettiğim gibiydi.İnsanlarda güven veren bir izlenim bıraktığım.Aklınızda şöyle bir soru olabilir ;Tesadüftür! Değil kardeşim benim kalabalık yerlerde gezdiğim sırada eğer biri adres danışacaksa ve yakınlardaysam hemen algılanıyorum.Ben varken başkasına adres sorulmuyor nedense. Arabayla gelirkende (karşıdan) hep bana adres soruluyor.Bunun sebebi halk ağzıyla temiz yüzlülük. 3-Cilt renginde açılma

Şimdi yoldaşlar size söyleyeceğim ilk şey yüzünüzü daima ama daima istisnasız soğuk suyla yıkacaksınız. Yüzünüzü asla havluyla silmeyeceksiniz.Bu yüzünüzün sahip olduğu kendi nemini emer ve kurutur.Biz kurutacağız zaten ama sebum düzeniyle bizim işimiz. Peki neyle kurulacağız? Tülbent ile .Vardır annenizde o başlarına bağladıkları eskiyen,kullanmadıkları tülbentler.Onların kenarındanki oya desenini sökün ki yüzünüzü çizmesin.Tercihen beyaz tülbent kullanın. Şimdi geldik bomba kısma yüzümüzü neyle temizleyeceğiz neymiş o 1.5 Tl lik sır.
9844057538610.jpg

Bunu migrostan,hipermarketlerden,carrefour’dan alabilirsiniz.1.5 tL ye. Aldık mı ? Sonra ucunu yırtıyoruz çok değil. Temiz bir sakal fırçası almanızı da tavsiye ederim bir defaya mahsus. Evdekine razıysanız sıkıntı yok. Ucunu yırttık ,traş fırçasının ucunu SICAK SUYLA yumuşatıyoruz. Sabunumuz potasyum sabunudur.Kimyada kostik olarak adlandırılır.Üniverstede bunlardan yaptık. Ve neredeyse doğaldır.Yeşil sabun kadar! Sizin o yana yakıla aldığınız Yahudi ürünlerinde ne kimyasallar var bir bilseniz 

Devam ediyorum açıklamalarla bölmek zorundayım ki aklınızda şüphe kalmasın dostlar. Sabunu yırttık fakat tasarrufçu arkadaşlar o sabunu biraz kesip tas içinde köpürtebilir. Köpürttükten sonra yüzümüze bir güzel yediriyoruz yüzümüzün her tarafına. Fırçayı bırakıyoruz şimdi diğer bir ekipmanımızda sıra ; Nam-ı diğer ŞAP TAŞI alüminyum şapı Alüminyum sülfat (Magnezyum ,potasyum, sodyum, amonyum gibi aminler yapısında bulunabilir. YALNIIIZ.BU ŞAPIN İKİ TÜRÜ VAR. BİRİNCİSİ DOĞADA SERBEST BULUNAN (DOĞAL) BİRDE SENTETİK OLAN VAR. BİZ DOĞAL OLANI KULLANACAĞIZ BUNA DİKKAT EDİN

YUKARIDA RESİMLERİ EKLEDİM,İKİSİNDEN BİRİ OLACAK! Bunları aktarlardan ,bazı kuaför malzemesi satan yerlerde ucuza bulabilirsiniz.Bakın doğal olan dedim tekrar vurguluyorum Şimdi yüzümüz sabunlu şap taşını yüzümüze uygulayacağız. Yanaklarımıza çenemize uygulamacağız.Fakat yanaklarında sorunları olan uygulayabilir.Cilt şapı baya bir kurutuyor … Daha sonra yüzümüzü olabildiğince soğuk suyla yıkayıp tülbentle silme silerek değil yüzümüze yapıştıracağız ufak dokunuşlarla suyu alacağız. Bu arada cilt şapını hemen buz dolabı poşeti benzeri bir şeye sarın sulu kalmasın üstü çünkü erir ve parçalanır.Parçalanırsa bir işe yaramaz cildinizi çizer.O yüzden kuru olarak kaldırın. Daha ilk uygulamadan zenci girip evliya çıktığınızı fark edeceksiniz.ve uygulamanın ardınından beni anıp bi duanızı da ederseniz memnun kalırım.Parayla satmıyoruz ya internette zaten arayıp yorulmayın boşuna şerlok kardeşlerim overlok olmayın sonunda. Bu yöntem tamamen bana aittir ve en az 47 kişi üzerinde denenmiştir.Hiç bir olumsuz sonuç alınmamıştır.Düzenli uygulama dahilinde! Evet yıkama temizleme olayımız bu kadardı. Şimdi cildinde çukurlar olanlar için ekstra yardımcı teramisin yazıyorum.Göz pomadı değil diğeri.Forumlarda bazıları bepanten deniyormuş ve çukurlara ve izlere iyi geldiği söyleniyor ben demiyorum bu kısmı öyle diyorlar… Cildimizin aşırı kurumasına karşı olarak isteyenler niveanın 5 tl lik yüz kremi var onu kullanabilirsiniz eğer çok kuruduğunu hissederseniz tabi. Son olarak cildinizin su dengesini de koruyun günde en en az 1.5 litre içiniz. Göz altı torbalarınızda şişlik morarma varsa bunun devası bol uykudur.Bunları da belirtmekte fayda var.

deepwebtr, rutherford dan alıntıdır

cilt şapının resmini koymadı yukarda, googleya görsellere aratın, kırmızı( markası İ.H.A) ve yeşil (markası Ali Bıyıklı) olanlar.

Bu dertten fazlasıyla muzdaribim. Yazdığın yöntemi düzenli olarak yapmaya başlıyorum. Bu faydalı paylaşım için teşekkürler dostum.

Şuana kadar özgüvenimi düşüren birşey varsa oda aknelerdir. Denemedigim krem, sabun, antibiyotik(roucattan hariç) kalmadı. Şuan nilera okyanus sabunu kullanıyorum her sabah 1 defa yıkamak üzere. Cildimi yağdan ve kirden arındırmasına rağmen yinede çıkıyor. 4 saat sonra yüzüm tekrar yağlanıyor deniz feneri gibi geziyorum ortalıkta. Sabun bitene kadar kullanıyım sonra senin tekniği denerim. Eyvallah paylasım için

uyguladınızmı beyler, sonuçlar nasıl

Tam olarak anlamadım ne yapacağımı. özet olarak anlatacak var mı ?

yüzüne arkonem traş köpüğü süreceksin, sonra yüzünü cilt şapıyla ovacaksın en son yüzünü soğuk suyla yıkayıp, tülbentle yüzüne hafif dokunarak sileceksin
kanka , teşekkürler. :) sivilceler tamamen geçtikten sonrada kullanmaya devam edeyim mi , bu işlemi ?

Sivilcenin asıl çözümü aralıklı oruç, bol su içmektir. Bağırsak ve karaciğer temizliği şarttır. İçi değiştirmeden dışı değiştirmeye çalışmak biraz zor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8