Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Rutherford'un Sivilce tekniği

Traş köpüğüne zam gelmiş :D Yarım kilo cilt şapı ve traş köpüğü aldım 15 tuttu toplam. Daha ilk uygulamamda burnumun kenarındaki yağlardan eser kalmadı, sivilcelerin de uçları açıldı. Zenci girip, evliya çıkarsınız derken ciddiymiş yazar. Düzenli kullanırım bundan sonra bu yöntemi.

Traş köpüğüne zam gelmiş :D Yarım kilo cilt şapı ve traş köpüğü aldım 15 tuttu toplam. Daha ilk uygulamamda burnumun kenarındaki yağlardan eser kalmadı, sivilcelerin de uçları açıldı. Zenci girip, evliya çıkarsınız derken ciddiymiş yazar. Düzenli kullanırım bundan sonra bu yöntemi.
2 hafta sonra güncelleme yaparsan sevinirim reyiz

Hocam nereden aldınız şapı acaba?

dostum Allah razı olsun. Bugün şap taşsız kullandım. Suratım bembeyaz oldu,burnuma dokunuyorum yağlardan eser yok,sivilceler kurumuş. Daha ilk kullanışım halbuki. Şap taşı almayı düşünüyordum ama gerek yok gibi görünüyor bu da tek başına yeterli

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8