Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dizi S*x Education

Beyler malum yaz tarili ve dizi izlemekte güzel.
Ben kuzenimin önerisi ile bu diziyi izledim. Biraz yorumumu katıyım gördüklerimi paylaşayım sizinle.

Dizi vuruşmanın çok normal gayliğe özendirmenin olduğu bir dizi. Güzel yanları da var. s*x le ilgili sorunların nasıl hallolabiliceğini anlatıyorlar. Başrolde ezik bir karakter var. Karakterin annesi tam bir s*x manyağı erkekleri hemen etkileyip yatağa atıyor. Bu arada bazı hatalarımızdan da çıkarım yapabiliriz dizide sizde göreceksiz. Hem duygusal iletişimin fazla önemli olmadığını hemde s*x esnasında yada öncesindeki bazı durumları anlamanıza yardımcı olur.

Ergem olacak yeni ergen bir erkeğin hayatını anlatıyor. s*x in kolay olduğu ve sevgili olmanın saçma olduğu mantığınıda güzel vermişler.

ORİJİNAL BİR NETFLİX DİZİSİDİR
BAŞROLU

Uzay Oyunları Filminin başrol oyuncudur.

Dizibox gibi siteler zaten yayımlıyorlar.

Şuan 1. Sezonu var. 2. Sezon yayımlanmadı daha şimdiden iyi seyirler.

Netflix de bir çok yapımda gayliğe özendirme bulunmakta. Olur olmadık anda bi sevişme çıkıyor. Bu diziye baktığımızda bir fark yok ben izledim fakat keşke izlemeseydim diyorum kendime. Gereksiz zamanım gitti.
Kaç bölümdür kahramanımız sevişecek açılacak kızı sikecek diyoruz aptal dostumuz önündeki kızı becermekten aciz. Dediğin ilişki çözme saçmalıkları cabası.... Her neyse zamanınız cok bolsa ve piyasa da bulunan tüm dizileri izlediyseniz belki izlemeyi düşünebilirsiniz :)

İlk bölüm direk s*x ile başlıyor o memeler kafadan çıkmıyor. Nofap var zaten sıkıntı çıkar. 😂

Boş.
Al sana dizi tavsiye edeyim.

1- House MD ( beyin amcıklaması )
2- Breaking Bad (izlemeyen var mıdır? :D)
3- Better Call Saul ( efsane )
4- House of Card ( acayip bi dizi )
5- Black Mirror ( Bazı bölümleri Baş yapıt ) Her bölümü çok düşündürücü.
6- Sherlock ( yine beyin amcıklaması)
7- Lie To Me (bu da çok iyidir.)
8- Genius (ben 1. sezon, einstein sezonunu izledim. çok beğendim. kesinlikle izle.)
9- Mr Robot (Bak bu da çok iyidir. Şuan bunu izliyorum.)
10- Dr Who (cnbce de çıkardı bu. Baya güzel bi dizi.Tamamını izleyecek vakit bulamadım.Yİne de çok iyi.)
11- Peaky Blinders ( Bu dizi EFSANE dir. Tommy Shelby den öğrenilcek çok şey var.)
12- Narcos (ilk tavsiyelerimden değil ama izlenebilir güzel.)
13- Boardwalk Empire (izlemek istediğim dizi.)
14- The Wire (izlemek istediğim bi dizi.)

(Film) - Bu da son zamanlarda aklımda kalan bi film - UPGRADE

İşte bu kadar alın izleyin vaktiniz varsa.
Salak saçma gaylık özentili ergen dizileri izlemeyin gençler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8