Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

SABAH SPORU

Ben şimdi netten dambıl seti sipariş ettim ve vücudumu en azından bir şekle sokmak istiyorum.
12.sınıf olduğum için spor salonuna vakit ayıramıyorum çok vakit alıyor ve sonrasındaki yorgunluktan dolayıda ders çalışma kalitemi etkiliyor.
Şimdi ben bu aletleri alınca sabah kalktığımda mı çalışıyım yoksa akşam mı ?
Bide bu evde yapabileceğim bir program var mı?
Yardımcı olursanız sevinirim.,
5'de kalkıyorum okul servisim 7:20 de geliyor.

Konu Soru-Cevap Kısmına Taşındı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Egefitness ev ile ilgili program paylaşmıştı onu izleyebilirsin.

Sabah, aksama değişir. Öncelikle vücudun neye alışkın split body mi yoksa fullbody mi sonra kaç sıklıkla antreman yapcan Bodybuikding exercise diye site var ordan temiz program yapmanı öneririm.

Sabah, aksama değişir. Öncelikle vücudun neye alışkın split body mi yoksa fullbody mi sonra kaç sıklıkla antreman yapcan Bodybuikding exercise diye site var ordan temiz program yapmanı öneririm.
önceden spor salonuna gittim ama hiç fullbody yapmadım.
Evdede bigün kol bigün omuz göğüs faln gibi düşünöüştüm

önceden spor salonuna gittim ama hiç fullbody yapmadım.
Evdede bigün kol bigün omuz göğüs faln gibi düşünöüştüm
bende split çalışıyorum. İlk gün Gögüs-arka kol-bilek 2.gün omuz-sırt- ön kol 3.gün bacak ve karın günü diye koydum haftada bir gün dinlenme var bnde. Bilek kesinlikle çalış şınavdaki verimin artar.

İlk defa spor yapacaksan belli bir süre Full Body yapıp vücudunu alıştırmanı öneririm,sonra splite dönersin ama ne olursa olsun beslenmeyi unutma.
Günde 1 saat her zaman spora ayırabilirsin ders çalışmak bahane değil bana göre,programını ona göre ayarlarsın konu yorgunluk ise evde de yapsan yorulacaksın ta ki vücudun alışana dek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8