• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sabun

Çömez0

Üye
Evet beyler saçlarınızı kalıp sabunlamı yoksa şampuanlamı yıkıyorsunuz ve bittim sabunu daha önce kullanıp memnun kalan varmı saçlarım önceden çok sağlıklıydı sonra ne olsuysa birden bire aşırı derecede dökülmeye cansız görünmeye başladı her şampuanı denedim ama hiç biri etki etmedi. Şimdi saçlarımı 3numara kestirdim ve sabun kullanmaya karar verdim sabun saçlarıma zararmı verir yoksa şampuana göre daha mı iyi gelir

MerLin

Üye
Ya günümüzde bir çok saç dökülmesine engel olan şampuanlar var özel eczanelerde felan satılıyor. Deneyen biri tavsiye etmişti iyi diyordu ama adını hatırlamıyorum. Diğer şampuanların zararı var mıdır bilemiyorum ama şampuanda dolu kimyasallar var sabun ona nazaran daha doğal kalıyor ama bu daha iyidir diyebilecek bir yetkinliğim deneyimim yok. Benim saçlarda çok seyrek ilerde dökülebilir genetikde de var bizim biraz aynı durumdan müzdaribim. kafam 3 geziyorum bu arada sabun kanımca saclara zarar vermez ki saçlar için doğal sabunlar satılıyor.

pawelow

Üye
Sabun onermeıyorum cunku ph degeri diye bisey yok sacının ıyıce bokunu cıkarır beslenmene dikkat et vitamin hapları al fazla uzun tutma saclarını ve 2 3 günde bir yıka

jhda

Üye
Benim bir yakınım saçları dökülüyordu ve bıttım sabunu kullanmaya başladı.etkilerini hemen gösterdiğini söyledi.