• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Saç modeli

Tyler

Üye
Selam beyler, kaç aydır bu saç modelini düşünüyordum. aslında yanları 0 a vurmayı düşünüyordum ama bu da kalbimi cezbetti. saçlarım uzun kulakları geçiyor saldığım hal de 2 yana ayrık bir şekil de , rengi de kumral. güneş çarptığın da saman sarısı rengi oluyor. bu modeli yaptırmak istiyorum fakat alnım biraz geniş gibi bilemiyorum. saçlarımı rahat topluyorum bir el hizası kadar kuyruk oluyor topladığım da. önerileriniz neler ?1536683527829.png
Örnek '' 1.5 sene önce ki fotoğraf ''

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Hocam gayet güzel de , kafa yapın , yüzün ve kilon belirleyici faktörler

Maleficus0

Üye
İki üç saç sekli belirle kafanda. Birini yapsın beğenmezsen başka bir taneye çevirirsin.

Tamamen yüzünün şekline bağlı :)
Fotodan anlaşılmıyor sen biliyorsundur şeklini yaz internete örnek kare yüzlü isen yuvarlak şekilli kısa ve orta uzunluktaki saçlar genelde sende iyi duracaktır . Aynca üst kısmı diğer kısımlarına göre daha uzun bir saç da sana yakışır, yüzünün daha oval görünmesini sağlar. Kıvırcık ya da dalgalı saçlıysan bu da yüzünün oval görünmesine katkıda bulunur