• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Saç Sorunum.

Furkansen

Üye
Merhaba beyler saçlarım çok uzadı kesinlikle kestirmem lazım ama şöyle bir sorunum var : Kestirince gerçekten hiç ama hiç hoşuma gitmiyor , bir sürü model denedim hiçbiri de hoşuma gitmedi , bilmiyorum kafama uygun saç bulamadım.

Nasıl bana yakışacak saçı bulabilirim ve şunu söylemek istiyorum şuan gereksiz uzamış saçım daha güzel geliyor gözüme yani yine aynı kestireceğime bu uzun saçı kullanırım. Dışarı çıkarken düzenli çıkıyorum tabiki fönlüyorum falan ama uzun işte , önerilerinizi bekliyorum.

Furkansen

Üye
Aynı sorundan muzdaripiz. Ben de uzatıyorum bakalım.
Allah bize kolaylık versin dostum ^^ Senin adına da kendi adıma da üzüldüm ^^ . Ama kısa kötü olacağına uzun iyi olsun kafasındayım sende öylesindir heralde :D Neyse sabrın sonu selamettir diyelim

7pill

Üye
Yüz tipini biliyor musun? Ben sana yardımcı olayım

7pill

Üye
Ben Böyle bir saç tipini buldum ve muhteşem yakışıyor tabi yüz tipini söylersen daha çok yardımcı olmaya çalışırım

7pill

Üye
Hayır ama öğrenmem için ne yapabilirim , yani aynada yüzümün etrafını çizmem lazım diye biliyorum , öyleyse çizeyim sana geri dönüş yapayım.
gözlerini karalayıp yüzünü atabilirsin.özelden istersen ister kendin yap ister bana yolla

Furkansen

Üye
Ben Böyle bir saç tipini buldum ve muhteşem yakışıyor tabi yüz tipini söylersen daha çok yardımcı olmaya çalışırım
Dostum bu cepte dursun güzel olur diye düşündüm bende şimdi güzel geldi doğrusu , bir dahaki gidişimde bunu yaptırabilirim hem.