• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Saç uzatma önerisi

Morpheus

Üye
Selam beyler ben 18 yaşında saçları kıvırcıkla dalgalı arası ve kabarık bir saça sahip bir panpanızım. Neredeyse deneme yanılma yoluyla denemediğim saç şekli kalmadı.

Yeri geldi lüks mekanlarda kestirdim yeri geldi mahalle berberinde yeri geldi kendim kestim. Yeri geldi 3e vurdum ve 3-4 ay mal gibi dolaştım. Anlayacağınız üzere denemdiğim bir şey vardı o da uzun saç modeli.

Şuan da uzatıyorum. Sadece favorileri ve ense kıllarını aldırıyorum. Bu süreç içerisinde önerdiğiniz bir şeyler var mı?

Furkansen

Üye
Düzenli ara makas vurman lazım , saçının bakımını aksatma bir de 2 günde bir şampuanla.

pawelow

Üye
dalgalıysa uzatmanı önermem uzatırsan da cok dıkkat et

Morpheus

Üye
Düzenli ara makas vurman lazım , saçının bakımını aksatma bir de 2 günde bir şampuanla.
Bro ara makas atınca saç seyreliyor kimisi uzun kimisi kısa kalıyor falan diye full uzatıp sonra düzelttirmeyi planlıyorum. Takip ettiğim bir youtube kanalında ise saçları fazla yıkamamayı öneriyor sonuçta yıkayınca saçtaki yağlar azılıyormuş ve aksine saç daha fazla yağ üretip yağlanıyormuş.

pawelow

Üye
incidemi takılıyosun
bende dalgalı sac uzattıkca bıcımsızlesıyor papaza dönüyorum duzenlı berbere gitmiyorum faulleri enseyi kabaran yeri toplattırmıyorum uzadıkca da kafa buyuk gorunuyor o yuzden kısa sac ıyıdır

Morpheus

Üye
incidemi takılıyosun
bende dalgalı sac uzattıkca bıcımsızlesıyor papaza dönüyorum duzenlı berbere gitmiyorum faulleri enseyi kabaran yeri toplattırmıyorum uzadıkca da kafa buyuk gorunuyor o yuzden kısa sac ıyıdır
İnci ne alaka ?

Knk doğru söylüyorsun. Uzattıkça kabarıklığı iner diye düşünüyorum. Kısa saç yakışsa ben de keserim kardeşim ama katlanıyoruz bir şekilde.

alfaisgood

Üye
ara makas attırma 5 ayda bir falan attır iyice uzayınca bağlarsın güzel durar

morp.owl

Üye
Saçını uzatıyorsan bebek tüyleri ve fonlar hariç kestirmeni asla önermem. O hataya iki kez düştüm ve saçım kötü halde. Saçını hiç elletme.

Morpheus

Üye
Saçını uzatıyorsan bebek tüyleri ve fonlar hariç kestirmeni asla önermem. O hataya iki kez düştüm ve saçım kötü halde. Saçını hiç elletme.
knk bilsen çok zor :d ense aldı başını gidiyor diğerleri de kendi halinde takılıyor.

Şuan dediğini yapıyorum. Tavsiyen için sağ ol.