• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Saç uzatma önerisi

Morpheus

Üye
Beyler 1 ay geçmiş başlığı açalı. Restorex şampuan aldım. Onu kullanıyorum. Soğuk havalarda bereyle sıcaklarda ise şapkayla dolaşıyorum. Şuan çok fazla kestiresim var ama ne için başladığımı hatırlayıp yola devam...

Morpheus

Üye
Beyler 1 ay geçmiş başlığı açalı. Restorex şampuan aldım. Onu kullanıyorum. Soğuk havalarda bereyle sıcaklarda ise şapkayla dolaşıyorum. Şuan çok fazla kestiresim var ama ne için başladığımı hatırlayıp yola devam...
Pes ettim beyler kestirdim ve fena durmadı.

kairicyril

Üye
Selam beyler ben 18 yaşında saçları kıvırcıkla dalgalı arası ve kabarık bir saça sahip bir panpanızım. Neredeyse deneme yanılma yoluyla denemediğim saç şekli kalmadı.

Yeri geldi lüks mekanlarda kestirdim yeri geldi mahalle berberinde yeri geldi kendim kestim. Yeri geldi 3e vurdum ve 3-4 ay mal gibi dolaştım. Anlayacağınız üzere denemdiğim bir şey vardı o da uzun saç modeli.

Şuan da uzatıyorum. Sadece favorileri ve ense kıllarını aldırıyorum. Bu süreç içerisinde önerdiğiniz bir şeyler var mı?
Yüz şeklini tam olarak biliyor musun? Bilmiyorsan internette yüz şekli tespit etmeyle ilgili videolar ve anlatımlar var. Yüz şeklini tespit ettikten sonra o yüz şekline uygun saç stillerine bak. Bana özelden de yazabilirsin yardımcı olurum.