• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Saçlar için Tutucu Önerileri

7pill

Üye
Kendi Kullandığım kaliteli waxları listeleyeceğim

1:Axe Adrenaline extreme look 6(Mat bir görünüm sunuyor orta kısa ve bir tık üstü saçlar için on numara kokusu da fena değildir)Mat görünüm dediğimiz saçımızda sanki birşey yokmuş gibi olayı..
2:Hobby Trendz Matte 3(Saçı Besler sıkı tutar ve aynı axe gibidir)Fiyatı axe göre daha ucuz.
3:Axe Urban Casual Look:Bu böyle Saçınızı peaky blinderstaki adamlar gibi parlak ve belli eder.Klasik giyinenlere İlaç gibidir.Spor giyiyorsanız NÖ
4:Egos wax Fix Gum 5 :Ben de güzel durmuyordu ama arkadaşımda çok hoşduruyordu ona hediye ettim.

Ucuz bişi olsun ama kaliteli olsun derseniz Morfose ossion vardı.3 ayda bitirin yoksa y*rrak* gibi oluyor.
Yok ben Wax sevmiyorum diyorsanızzz:
Köpük
Morfose ultra saç köpüğü Fiyatı diğerlerinden bir tık daha fazla.

Birde pudra var onlar da aşırı güzel ama ben kullanmıyorum elimdeki waxlar bitsin öyle alıcam.
Arkdaşımıın tavsiyesi.,
Oswint Ve passionate onu saç tipinizie göre araştırmanızda fayda var pek bilgim yok.
Wax yerine sprey kullanmanızı öneririm Syoss Max Hold önerimdir. Bir de Loreal Paris'in Studio Pro Boost It. Bunlar dışında kaliteli olan görmedim.

Son düzenleme:

TheRipper

Fahri Üye
Saçlara tutucu etkisi yüksek olan ama aynı zamanda sertleştirmeyen bir ürün biliyormusun ?

Versay

Üye
Saclara hangi bazda zarari var? Ben kullanmiyorum saclarim dalgali benim.

Bir de benim saclarim hep kuru oluyor, en ufak yaglanma yok bundan dolayi cok dokuldugunu dusunuyorum. Tavsileriniz neler.

pawelow

Üye
Ben aldım hobbynin bildiğin su gibi berrak kullanamadım niye sizce