• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Saçlar için Tutucu Önerileri

7pill

Üye
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
96
Şehir
Konya
Saclara hangi bazda zarari var? Ben kullanmiyorum saclarim dalgali benim.


Bir de benim saclarim hep kuru oluyor, en ufak yaglanma yok bundan dolayi cok dokuldugunu dusunuyorum. Tavsileriniz neler.
Saçlara Elbet zararı var fakat gelişen teknoloji beni korkutmuyor.
 

7pill

Üye
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
96
Şehir
Konya
Saçlarım uzun ve Wax yaptığım saç şeklini korumaya yetmiyor. 10 dakikaya yine bozuluyor. Saçın gerçekten şeklini koruyacak ama aynı zamanda taş kesmeyecek birşey lazım
Saçını iyice kurula ve wax nasıl sürülür araştır.Genelde yanlış sürülmeden kaynaklanıyor ve hemen sürünce güneşe çıkma 30 dakika önceden sür ki güneş eritmesin.
 
Katılım
4 Ocak 2020
Mesajlar
19
Yaş
19
Şehir
İzmir
Saçım uzun (dudağıma kadar geliyor) ben şekillendirmek için şunları kullanıyorum
MAVI SU:saçımı yıkadıktan ve havluyla kurulduktan sonra bunu kullanıyorum hem yumuşatıyor hem güzel kokmasını sağlıyor hemde saçımı fönün zararlı ısısından koruyor
AXE MESSY LOOK:saçımı parlatmadan şekil veriyor ve doğal durmasını sağlıyor
SCHWARZKOPF GOT2B STRAND MATTE:son olarak kolumu olabildiğince açarak uzaktan sıkıyorum saçımı sertleştirmeden ve parlatmadan gayet güzel sabitliyor.
Diyeceklerim bu kadar.
 
Katılım
27 Ekim 2019
Mesajlar
52
Yaş
19
Şehir
Tokat
Saçımı her sabah yıkarım, eskiden saçım ıslak görünürdü şimdi artık öyle değil. Acaba saçların yapısında mı değişiklik oldu yoksa ben mi yanlışıkla eskisi gibi yapamıyorum bir fikrin var mı?
 

Alpagut

Üye
Katılım
8 Eylül 2019
Mesajlar
67
Yaş
20
Şehir
İstanbul
Saçlara tutucu etkisi yüksek olan ama aynı zamanda sertleştirmeyen bir ürün biliyormusun ?
Osis'in 43 liraya wax ını almıştım.Su ana kadar kullandığım en iyi wax .Hem saçı çok güçlü tutuyor hem de saçında çok doğal görünüyor hem de saçında kolay çıkıyor.Osis'den başkası hikâye bence.
 
Üst