• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

saçları 3 numara yapmak

Ecstasy

Üye
Katılım
4 Mayıs 2018
Mesajlar
25
Yaş
21
Şehir
İstanbul
Evet beyler an itibarı ile saçlarımın yanları 2 üstleri 3 numara. Öncelikle şunu söyleyebilirim saç gayet oturdu eğer hafiften yuvarlak şekilli bir kafanız varsa bu saç şekli iyi durabiliyor. Nedense sokakta berberim den evime yürürken insanlar özellikle kızlar bana biraz gülümseyerek baktı. Bence sebebi insanların bu saç şekline yüzde 90 cesaret edememesi ya da pek faza görmemeleri. Sıkıntısı olan biri varsa bunu yüzünüze söyleyebilir ama insanların bakıp hafiften gülmesi gayet normal bir durumdur bence.
Bu şekilde saç kestirecek kardeşlerime şimdiden sıhhatler olsun. Yalnız bu modelde yüzünüz fazla ön planda olduğundan yüz bakımına dikkat edin arkadaşlar ve burnunuz fazla büyükse tavsiye etmem.
 

Ecstasy

Üye
Katılım
4 Mayıs 2018
Mesajlar
25
Yaş
21
Şehir
İstanbul
kask alırken ölçtüğümde 55 cm idi çevresi dostum. Bostan gibi kafam var ama dediğin doğru
 

Apollo

It's all about power.
Fahri Üye
Katılım
7 Haziran 2018
Mesajlar
117
Şehir
Bilecik
Burnum büyük ama bu benim umrumda mı :)
Haftasonuna ben de 3 yapacağım.
 

dmrglr

Üye
Katılım
6 Nisan 2018
Mesajlar
37
Yaş
19
Şehir
İstanbul
Ulan gaza getirmeyin 1 seneye yakındır uzatıyorum alnım açık olmasa bende vururum 3 e de işte kel kalıcam zaten hiç gerek yok uzun uzun takılayım
 
Üst