Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saçlarını yumuşatmak isteyenlere

Selamlar herkese forumda ilk paylaşımımı yapıyorum...
Saçlarım genel olarak kuru ve dalgalıdır dolayısıyla normal haliyle şekil veremiyordum saç kremi, köpüğü, spreyi vs.. ürünler denedim bi kaç saatlik etkisi oluyordu fakat yine eski haline dönmeye başlıyordu ayrıca saçı durulamam gerektiği için sadece evden çıkarken kullanabiliyordum. Geçen gün reyonda saç bakım yağlarını gördüm bide bunları denemek istedim indirimde olduğu için pantene satın aldım. Sonucun böyle olacağını tahmin etmiyordum resmini yükleyeceğim elinize bir kaç kez sıkıp(sprey değil sabun gibi akıyor(yağ)) saçlarınıza yedirin önce çok parladığını göreceksiniz biraz bekleyin saç yağı emecektir (abartmayın en fazla 3 kez basın). Saçlar yumuşuyor ve çok güzel bir görüntüye kavuşuyor. Bu bittikten sonra schwarzkopf'un ürününü deneyeceğim o zaman ikisi arasında bir karşılaştırma yapacağım. Sadece pantene kullandığım için bunu önerebiliyorum eğer sizler başka marka saç bakım yağı kullanırsanız onu cevaplarda belirtebilirisiniz.
sd

pantene-argan-yagi-elixir-yag-terapisi-100-ml__0457702682716657.jpg

Benim de acayip kuru saçlarım,bakalım bir de bunu deneyeyim

EYÜP SABRİ TUNCERİN SAÇ YAĞI VAR onu deneyen varmı ben 2 haftadır kullanıyorum güzel gibi saçlarım kısa olduğundan şuanlık farkı anlamış değilim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8