Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saçlarının yanlarını kestirmek

saçlar tam mı olmalı yoksa yanları kısa mı olmalı

• TAM SAÇ OLMALI

Kullanılan: 16 29.6%
  • YANLARI KISA OLMALI

Kullanılan: 38 70.4%

• Kullanılan toplam oy
    54
evet arkadaşlar herkes yapıyor ve artık modasının geçtiğini düşünüyorum ve artık mide bulandırıcı oluyor bence. özellikle 2 numara kestiriyor bazıları. ayrıca sakal da oluyor saçlarının yanlarını kestiren kişinin. tamamen diğer insanlarla aynı oluyor ayrıca artık herkes böyle oldu en azından benim gördüğüm kadarıyla. tam saç için daha örnek verilebilir. bence daha çok yakışıyor hatta daha olgun gösteriyor. bence insanlar şöyle sanıyor: eskiden çirkindim ve tam saçım vardı. saçlarımın yanları gidince yakışıklı oluyorum.
arkadaşlar insan evrim geçirdi. ve daha yakışıklı olmaya başladı. bunun saçlarının yanlarıyla bir ilgisi yok. bence bu olay böyleydi. çünkü akasya durağında oynayan kızı hatırlayın ve diğer kızları hatırlayın. çok çirkinlerdi şimdi de instagram' a bakın. yani adam tam saçının kötü olduğu düşüncesini taşıyor. bu yüzden kestirmiyor ve toplum psikolojisiyle herkes saçlarının yanlarını aldırıyor. amerikan tıraşına hayır diyorum ben.

ve artık her vasat insanın yaptığını görüyoruz.
sevdiğimiz ve sempati duyduğumuz hatta o' nun gibi olmak istediğimiz insanların saçları tam mesela. hatta ünlülerin saçları tam ve onların imajlarını danıştığı kişiler var.
Michael-Scofield-ressort-ses-tatouages-pour-le-retour-de-Prison-Break.jpg
images
220px-Leonardo_DiCaprio_2014.jpg
images

örn:

diğer saçlarının yanları kısa herkes gibi olan erkekler. (ünlülerden seçmeye çalıştım ama çok zaman aldığı için rasgele seçtim) ve resimdekileri bilerek çirkin seçmedim ya da yakışıklı.

(enes batur, 3 kafadar ve semih uygan ve diğer kişilerin) saçlarının yanları kısa. dikkat ettiğinizde herkesin ki öyle.

dab8c7d4ea26fcdbbf3fe50d14a7732a.jpg
erkek-sac-modelleri-kisa-uzun-yuz-sekline-gore-erkek-sac-kesim-onerileri2.jpg

saçlarının yanları kısa olan kişilere çok kötü örnek vermişim sizin tanıdığınız varsa ekleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Saç erkeğin makyajı olarak geçiyor kendinize göre bir saç tarzınız olması iyi , benim de yanlar kısa orta kısım uzun , orayı uzatıyorum , kadınlar erkeklerin saçlarına bakmıyorlar sizin yüz yapınız vücut yapınız iyiyse 3 numara saç olsa da kadının ilgisini çekiyor.

Ben direk doğal uzun saç ve sakal.
Viking gibi görünmek hoşuma gidiyor nedense.
Saçım orta kısalıkta kalırsa da beyaza boyatıp dağınık yapmaktan yanayım.

Dediğin gibi önüne gelen bunu yapıyor fakat ünlülerin bu tarz kesimleri bilinçli yaptığını düşünüyorum. Çünkü yüz yapısı yeterince uzun olmayan yuvarlak yüzlüler bu şekilde yüz kusurunu kısmen gizliyor.

evet arkadaşlar herkes yapıyor ve artık modasının geçtiğini düşünüyorum ve artık mide bulandırıcı oluyor bence. özellikle 2 numara kestiriyor bazıları. ayrıca sakal da oluyor saçlarının yanlarını kestiren kişinin. tamamen diğer insanlarla aynı oluyor ayrıca artık herkes böyle oldu en azından benim gördüğüm kadarıyla. tam saç için daha örnek verilebilir. bence daha çok yakışıyor hatta daha olgun gösteriyor. bence insanlar şöyle sanıyor: eskiden çirkindim ve tam saçım vardı. saçlarımın yanları gidince yakışıklı oluyorum.
arkadaşlar insan evrim geçirdi. ve daha yakışıklı olmaya başladı. bunun saçlarının yanlarıyla bir ilgisi yok. bence bu olay böyleydi. çünkü akasya durağında oynayan kızı hatırlayın ve diğer kızları hatırlayın. çok çirkinlerdi şimdi de instagram' a bakın. yani adam tam saçının kötü olduğu düşüncesini taşıyor. bu yüzden kestirmiyor ve toplum psikolojisiyle herkes saçlarının yanlarını aldırıyor. amerikan tıraşına hayır diyorum ben.

ve artık her vasat insanın yaptığını görüyoruz.
sevdiğimiz ve sempati duyduğumuz hatta o' nun gibi olmak istediğimiz insanların saçları tam mesela. hatta ünlülerin saçları tam ve onların imajlarını danıştığı kişiler var.
Michael-Scofield-ressort-ses-tatouages-pour-le-retour-de-Prison-Break.jpg
images
220px-Leonardo_DiCaprio_2014.jpg
images

örn:

diğer saçlarının yanları kısa herkes gibi olan erkekler. (ünlülerden seçmeye çalıştım ama çok zaman aldığı için rasgele seçtim) ve resimdekileri bilerek çirkin seçmedim ya da yakışıklı.

(enes batur, 3 kafadar ve semih uygan ve diğer kişilerin) saçlarının yanları kısa. dikkat ettiğinizde herkesin ki öyle.

dab8c7d4ea26fcdbbf3fe50d14a7732a.jpg
erkek-sac-modelleri-kisa-uzun-yuz-sekline-gore-erkek-sac-kesim-onerileri2.jpg

saçlarının yanları kısa olan kişilere çok kötü örnek vermişim sizin tanıdığınız varsa ekleyebilirsiniz.
Heyt yavrum be ben yanları ilk 2 numaraya vurduğumda daha sokakta emolar geziyordu şimdi herkesin kafası aynı açıkçası doğru yazmışsın
Ama şöyle bir sorun var tam saç bana yakışmıyor.
O yüzden yanları kısa kestiriyorum..

Uzun saç yanlar kısa oldumu yakışana daha karizmatik oluyor bence benim de çok yaptığım model kemik gözlüklüyüm cuk oturuyor artık aynalarda kamera olması lazım programla kafanın şeklini çekip aynada o saça hangi modeller gider anlık göstermesi lazım ki ikilemde kalmayalım acaba gider mi gitmez mi çünkü bakıyon artık herkez aynı model benide bayıyor valla :)

Saçlarımın yanları 3 numara fakat üstler göğüs hizamda 😂 kısayken bi heves yanları kesmiştim sonra elim varmadı üstlere dokunmaya.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8