Sadece arkadaşken de sevişmek..

Başlık biraz tuhaf oldu dostlar,ama sanırım bahsetmek istediğim konu anlaşıldı..Karşı cinsle sadece arkadaşken sevişmek mümkün mü?Nasıl ?
Bence bu mümkün ,çünkü beynim bunu defalarca bana kanıtladı. Lise yıllarımda sevgili bile olmadan az şey yaşamadım:).
Diğer erkekler beni izlerdi ben de gerçek bir alfa olduğumu hissederek ,umursamaz gülüşümü yapardım :)).
Ama nasıl? Tamam uzatmayayım :). Erkekler için kızdaki sadece dekolte bile kudurması ve onları istemesi için yeterli ,ama erkek ne yapsın o da mı açsın :)).Hayır tabiki. Erkek fikir alan değil mantıklı fikirleriyle ortama sözünü dinleten ve bir süre sonra danışılan olursa gerçekten alfadır ya da buna yakındır.Öncelikle az konuşup mantıklı fikirlerde bulunun her konuda ,en son sizin dediğiniz yapılsın.Bu insanların gözünde gerçekten +5 0 başlamaktır.
Umursamaz ve sanki 50 tane kız peşindeymiş (kimse olmasa bile) umursamadığını biraz üzerinizde taşıyın çok değil,ve yakınlaşmayı hatta ilişkiye girmeyi çok normal karşılamalı ona da öyle hissettrmelisiniz.Sonra si kolay.
Ufak adımlarla belinden ara sira kavrayın bırakın bu onu size yakınlaştıracaktır,tabi ondan bunu istediğini hissetmeniz lazim yoksa ,iş tacize kadar gidebilir.Yanınızda otururken sıradan şeylerle çoğu zaman elimden kalemi düşürürdüm bacaklarına dokunmak için :))Bunlardan sonra zaten o da size yakınlaşmaya çalışıyor ufaktan izin verin her hareketine değil .En son kendinizi bodrum katta yiyişırken bulabilirsiniz dikkat :))Lisede bu şekilde çıkmadan yiyişdiğim bi kaç kız olmuştu..

Mobile app for XenForo 2 by Appify