Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sadece ihtiyacı olanlar

Olayı kısaca özet geçicem psikayatrislerin eline düşmüş ve ilaç kullanmaya kendini mahkum hisseden, anksiyete, panik atak,psikolojik sıkıntılar çeken, okb si olan veya depresyonda olan dostlarım bunların hepsini geçirecek ve sizi statükonun elinden kurtaracak makaleler yazmamı isteyen arkadaşlar varsa onlara yardımcı olacağım
S*k*k yöntemler olmayacak yok bilmem düşüncelerini kağıda yaz işte bilmem sonra yak gibisinden saçmalıklar olmayacak. Kısacası her şeye noktayı koyucam ve kafanızda ki bütün düşünceleri altüst edeceğim artık biriniz aklımdan kötü düşünceler geçiyor, olumsuz düşünceler var bir sürü diyen bir kişi kalmayacak!

Bence yaz en azından kız tavlama harici konular görürüz farklilik olur hem.

ya cidden psikoloğa gitsem eminim birsürü ilaç yazılcak sayısız teşhiss koyulur biliyorum ama ne psikoloğa gitcek nde o ilaçları alcak para bende yok :)
iyiki sigaraya başlamamışım bu kadar şeyle ciğersiz falan kalırdım heralde.
Ve arkadaşın yazdığı şeye katılıyorum. Bunların hepsi geçecek. hatta bu süreci hızlandırmak için bi şekilde çevrenizi değiştirebilirsiniz en klasik işe yarar yöntem yeni çevre edinemiyosanda yalnız kalmayı tercih et çünkü ben zamanında bana karşı asla samimi olmayanlarla arkadaşlık kurmaya çalıştım doğru düzgün bir kişiyle anlaşıyodum yan sınıftan geçen haftada onu engelledim görüşlerimiz çok farklı oldu zamanla ( bikaç konuda çatışıyoruz ve arkadaş kendini en doğru olanı sanıyo öyle yansıtmasada bunu anlıyorum değişmek istemiyor benim ona katacağım biçok şey varken bunları itiyor ve bunun bana katacağı artık bişeyler yok.kendisi istedi engelledim.) hayat böyle. Ha eğer yaşıtın olcak kadar yeğenlerin(yada abilerin gerçi benim abiler kötü örnek ama ""abiler derken amcaoğulları yada öz abin , gene kötü örneklerde oluyo ) falanda yoksa senin için söylencek pek bi alternatif yok . yalnız yaşamaya alışmalısın bi süre

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8