• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sadece rezil insanlar rezil olur

Loseyyah

Üye
Selam beyler!Görüyorum ki aranızda hala rezil olacağım diye korkanlar var.Size en büyük tavsiyem şu gidin ve REZİL RÜZVA olun.Eğer rezil bir insansanız yaptığınız normal davranışlarda bile zaten rezilsiniz demektir.Örnek olarak iki insanı baz alalım
birisi son derece karizma olan Chirs Hemsword olsun bir diğeri de (burada da neden böyle bir insanı yargılıyorsun gibi düşünce oluşabilir fakat statü belirtmek lazım)toplum içerisinde gözünüzde en rezil şahsiyeti canlandırın.ilk adamımız Chris herkesin yürüdüğü bir yolda yere kapaklanıyor fena düşüyor. Yahut kızın teki herkesin gözünün önünde tokat atıyor yada bokun içine düşüyor.Ne oldu gittim sizce onca karizması hayır bokun içinde bile eminim bir çoğumuzdan daha karizma duracaktır rezil olmak diye birşey yok. Siz böyle düşünürseniz ancak olur. Ve şimdi gözünüzde en rezil karaktersiz beceriksiz gözüken şahsı alalım.bu X kişisi birden bire çok büyük başarılara imza atsın iş kursun para kazansın statüsü olsun ama hal hareket karakteri aynı.Statüleri çok yüksek olan iş adamları film yıldızları ve modellerin arasında bir partiye gidiyor karaktersiz ve rezil olduğu için ne kadar iyi giyinse ne kadar önemli olanda orada rezil olur.Ve Hemsword u düşünün iflas etmiş sokakta çöp topluyor.ve gülüyor karizması hala mükemmel hatta gidip kızlar onunla konuşuyor ve adam götürüyor ÇÖP TOPLARKEN. Tabi bunlar sadece olası şeylerdir çöp toplasa belki ben bile bakmayabilirim yüzüne. Gerçi selamlarım hep toplayıcılar ile.son zamanlarda birçok insanın rezil olucam korkusu ile yapamayacağı pek çok şey yaptım.otobuste yerde oturup uyudum set açarken kızları iftar çadırında romantik yemek yemeye çağırdım Kadıköy de herkesin yürüdüğü sokakta yere uzandım.Düşünebileceğiniz rezil olunabilecek bütün durumlara girdim ve karizmandan zerre birşeyin gittiğini sanmıyorum.Korkular korkaktır üstüne gidin kaçarlar.

serefless

Üye
Acaba RSD takipçisi misiniz?
Sadece merakımından soruyorum ve evet, korkular korkaklar içindir, başarısız insan risk almayı göze alamayan kişilerdir.