• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

SAF ÖZGÜVEN İÇİN 30 GÜN

SYNTHWAVE

Üye
Herkese selamlar.

^^

Videoda gördüğünüz gibi, kendinize hedef koyarak gelişebileceğiniz iddia ediliyor.

Biz de gelişmek istiyoruz, değil mi?

Bu yüzden, hepinizi ^30 günlüğüne sevdiğimiz ama bize faydası olmayan şeyleri yapmamaya,
Sevmediğimiz ama bize faydası olan şeyleri yapmaya,
Zamanınızı çalan şeyleri bırakmaya,
Aklınıza gelen her alanda konfor alanınızın dışına çıkmaya davet ediyorum.^

30 gün sonra foruma geri dönüp tecrübelerimi yazacağım ki bu yazıyı sonradan okuyanlar faydalansın. Yazıyı okuyup 1 hafta bile yapmaya cesareti olmayan arkadaşlar konuyu okumasın bile.

iki ^ arasında yazanlar Tyler'ın ilgili başlığından alıntıdır. Onu da okumanız sizin açınızdan gayet iyi olacaktır.

Başlangıç tarihi: 2 Kasım, saat 23.00
Bitiş tarihi: 2 Aralık, saat 23.00
2 Aralık'ta görüşürüz, başlayacak arkadaşlara da başarılar dilerim :)

Son düzenleme:
Ben varım 3 kasim 3 aralık
-hiç mastürbasyon yapmıcam her aklima gelince 5 sinav cekicem
-ayna karşında gereksiz vakit harcıyorum bu yuzden her aynanin karsisina gecince 5 sinav cekicem
-Plana gore ders calisicam
- Son olarak her gun 30 sayfa kitap okuyacagim

Tyler

Üye
@Aleksandros bu adamın uyguladığı teknik ceza tekniği. Mesela ben bilgisayar oyunlarını bıraktığım veya kızlar ile sohbet ederken yaptığım hatalarda eve geldiğim de kendime sağlam bir yumruk atıyordum gözümün kenarına. Böylelikle mükemmel konuşmaya başladım ulan. Daha sonra çok fazla '' amk '' diyordum cümlelerimin sonunda. Baktım böyle olmayacak, ne zaman '' amk '' yazsam, o cümleyi tamamen silip yazmayana kadar tekrar yazıyordum. Bir ara 30 dklık cümlemi silmiştim sırf '' amk '' yazdığım için. xD
İyi bir sisteme oturtursanız gayet iyi işliyor hani.
Bu arada açtığım konuyu ciddiye aldığın için teşekkür ederim. Beni gururlandırdın dostum.
Öz güvensiz insan, hiç var olmamış bir insan gibidir. Nereye baksa başkasını görür. Hiçbir zaman kendisini göremez. Halbuki bilmez ki; her şey onun için vardır.

Titan

Üye
Pazartesi başlıyorum.
18 Kasım Pazartesi
18 Aralık Pazartesi