Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saha açılışı yapmamam!!!

Diksiyon,ses tonu,kılık kıyafet, yanii dış görünüş olarak bi eksiğim yok hepsi güzel. Güler yüzle gezmeye çaba gösteriyom(sırıtmıycak bir biçimde). Ama yanımdan geçen insanlarla kontak kurmuyorum, 3,5 kızla konusmuyorum hatta hiç bir kız arkadasım yok reelde, eskiden çekim mevzusunu haberim olmadan yapıyordum... kızlar benle konuşmak için bahaneler felan buluyorlardı. Neyse sorum, ben hem kız arkadaşım olsun hem olmasın istiyorum... dışarı çıkıyom kızlar 5-6 kişi tarikat esgalleri gibi geziyor... tek yakaladıklarıma adres felan soruyorum, ateş felan istiyom ama bir türlü ilerletemiyorum ilerletesim yok numarasını alma gibi akşam yatağa atıp s*x yapmak vs. Hiçbir beklentim yok
+Bonus soru Işleri kızıstırıp riksli açılışları denemek istiyom ama kezban bir kıza denk gelmekden korkuyom, sey yanı kızın ne dediğin bir önemi yok toplum tarafından linç yemek den felan tırsıyom

Adres sorma vb. gibi açılışlarda açılışı yaptığın konu üzerinden muhabbet zor olur onun yerine adres vb. şeyleri sorduktan sonra eğlenceli ve ilgi çekici şeyler söylemeyi dene.

Adres sorma vb. gibi açılışlarda açılışı yaptığın konu üzerinden muhabbet zor olur onun yerine adres vb. şeyleri sorduktan sonra eğlenceli ve ilgi çekici şeyler söylemeyi dene.
Ewy bro, bunu deniycem :)
Adres sordukdan sorna kıza bilgi vermek saçma olmazmı?

Ewy bro, bunu deniycem :)
Adres sordukdan sorna kıza bilgi vermek saçma olmazmı?
İlgi çekiciden kasıt bilimsel vb bilgiler değil cevap verilebilecek,cevap niteliğinde bir şeyler söylemek...Zaten bilimsel bir bilgi verirsen alakasız,gülünç,tuhaf durur ve kız düzgün bir cevap vermek istese de veremez.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8