Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saha raporları

Yaklaşık 4 gün önce bir başlık açmıştım öncelikle sadece 1 set açabildim çünkü gerçekten yoğundum.Baslik acan olarak daha fazla acmaliydim aslında ama son gün bugündü.

Parkta oturan 2 kızın yanına gittim 10 üzerinden 2side 6-7 falandı yani farketmezdi hedef.Direk bu parkın ismi ne diyerek çimlere oturdum yanlarına.B:Ben K1-K2 kızlar

B:Merhaba bu parkın ismi ne kızlar (oturdum)
K1:Dede korkutmu ne öyle bişey söyledi
B:Anladim.Siz ne yapıyorsunuz?
K1:Oturuyorduk dedi (yüzünde sen hayırdır gibi ifade vardı )
B:Sorunmu var belediyenin çimi istediğim yere otururum dedim hafif esprili şekilde.
Kizlar:Gülusmeler.Sen nerelisin vb.Bu arada kendi şehrimde set açmadım).İste tatile geldim vb.
B:Bu arada sizce bacak kıllarımı almalımıyım malum sporcu adamım kızların yarısı kes diyor yarısı kesme karar veremedim(gülüşmeler)
-İkiside al dedi
B:İbne demesinler sonra (gülüşmeler vb)
Konu agdaya vb geldi.Yaklasik 6-7 dk muhabbet ettikten sonra ben kalkacaktimki onlar gitmeleri gerektiğini söyledi bende zaten koşu yapacaktım neyse beni yeterince meşgul ettiniz bu parka geliyorsanız takılırız dedim ve numaralarını istedim.Birbirlerine bakıstılar çok az ikna sonucu 2sininde numarasını aldım.

Konuşma boyunca kesinlikle özgüvenli ve hafif küstah bir havayla konuştum.Göz temasını kesmedim.Kızlarda sıcak kanlıydı zaten neg vb gerek olmadı.Gencler kesinlikle doğaçlama dalın merak etmeyin birşeyler buluyorsunuz.Dusundukce insanın gidesi gelmiyor.

Açtığım makaledeki yorum atan arkadaşları yoruma bekliyorum.Umarim siz benden daha çok deneme yapmışsınızdır.

Benim ilk 5-6 denemem başarısız oldu normalmidir ? Nedir önerileriniz yapa yapa açılır mı ?

Benim ilk 5-6 denemem başarısız oldu normalmidir ? Nedir önerileriniz yapa yapa açılır mı ?
Evet açılacak. Kümelerine de bağlı yani moral bozmaya hiç gerek yok. Düşün ki bu kızlar gelin beni deşin dese herkes koşarak gider yani ona seni seçmesi için sebepler vermen lazım. Yoldan geçen sen onun için bir zorluk oluşturuyorsun ve seni istemesi lazım. Bence yaparsın.

Dostum bu işe girdiğinde başlangıçta Beginner's Hell diye bir şey vardır. Belki set açtığın 20 kadının hiçbirinin numarasını daha alamayabilirsin o yüzden dert etme. Sebebi ise utangaçlığı tam ataman ve heyecanlanman. Beginner's Hell ile ilgili araştırma yaparsan daha detaylı görürsün.

"Beginner's Hell" yani "Yeni Başlayan Cehennemi". Pes etmeden devam et, reddedilmekten zevk al, ders çıkar. Bazen insanlarla etkilemek için değil de boş muhabbet olsun diye konuş. Eninde sonunda açılacaksın. Önemli olan "ben yapamıyorum, benlik değil bu işler, başarısızım" demeden devam etmen.

Düzenli olarak set açmaya devam et. Setlerinde başarılı olmaya başladıktan sonra o kadar az başarısız olacaksın ki emin ol rededildikten sonra daha çok mutlu olacaksın, çünkü yeni bir hata tecrübe edinmen de o kadar zor olacak. O yüzden reddedilmenin tadını çıkar :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8