Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saha Raporu 1 - 26.11.2019 3/2

Merhaba arkadaşlar.
Bugün Kadıköy’de saha yaptım.
Sonuçlarını sizlerle paylaşacağım.

1.set ( HB4-5)

Ben: merhaba az önce geçerken seni gördüm ilgimi .. ( kız yürüyor burada ağzı açıldı merhaba gibi bişey dedi) çektin bende gelip... ( kız gitti)

2.set (HB 6-7)

Ben: Merhaba, az önce geçerken seni gördüm ilgimi çektin gelip tanışmak istedim.

Kız: (kulaklığını çıkartır) Aa merhaba.

Diyalogun gerisini pek hatırlayamıyorum lakin konuyu black fridayden yürüttüm kızla tanıştık ismini sordum o da benimkini sordu el sıkışıp ayrıldık.

3.set ( HB6-7)

Ben: merhaba seni geçerken gördüm tarzını çok beğendim bi merhaba demek istedim.

Kız: Merhaba...

Arkadaşlar biliyorum çok kötü bir saha raporu old sonki ama unutkanlık var bende bayağı :) bu 3. Sonki set numclose ve insant date ile sonuçlandı.
Kızdan çok ili aldım. Sürekli koluma değmeler dokunmalar.. bana bitişik yürümeler. Sonra çok çapkınsın vs herkese yapıyormusun bende sadece hoşlandıklarıma falan dedim.
Ayrılmak istediğimde beni göndermek istemedi ama mecbur gitmem lazımdı seti sonlandırıp gittim.

20 dk sonra wpden kız yazdı. Hala cevap vermedim. Verirsem bi konuda ss paylaşabilirim.

Böylece günü 3/2 şeklinde tamamladım 1 ret 2 başarı..

Son düzenleme:
Adamsın, direkt açılışla set açmak gayet güzel. Zaten açılışın daşaklı :) Kimileri kadını kaybetmemek için dolaylı açılışları tercih eder ama aslında dolaylı açılış kaybetme olaslığını fazlasıyla artırır. Zaten açılışta tavrını ortaya koymuşsun.

Oyunun gayet iyi. Mentaliteni daha çok sevdim kazanmak için oynuyorsun oyunu :)

Adamsın, direkt açılışla set açmak gayet güzel. Zaten açılışın daşaklı :) Kimileri kadını kaybetmemek için dolaylı açılışları tercih eder ama aslında dolaylı açılış kaybetme olaslığını fazlasıyla artırır. Zaten açılışta tavrını ortaya koymuşsun.

Çok teşekkür ederim. Duvarları kırdım. Korkuyu yeniyorum.İlk tam direkt açılışım bu. Ve iyi bir başarı elde ettim. Hep devam edeceğim.

20 dk sonra wpden kız yazdı. Hala cevap vermedim. Verirsem bi konuda ss paylaşabilirim.
Bro cevap vereceksen ver (musait oldugunda) mesajı gorupde bekletmenin manası yok... Kız sana mesaj atmıs sen donmemissin 20 dakikadır... ne yazmıs ne etmis bilmiyorum ama musitsen yaz yazmak istemiyorsan yazma... İçinden ne geliyorsa
(Mesajı gorupde mesgul taklidi yapma yani harbiden mesgul ol)

Merhaba arkadaşlar.
Bugün Kadıköy’de saha yaptım.
Sonuçlarını sizlerle paylaşacağım.

1.set ( HB4-5)

Ben: merhaba az önce geçerken seni gördüm ilgimi .. ( kız yürüyor burada ağzı açıldı merhaba gibi bişey dedi) çektin bende gelip... ( kız gitti)

2.set (HB 6-7)

Ben: Merhaba, az önce geçerken seni gördüm ilgimi çektin gelip tanışmak istedim.

Kız: (kulaklığını çıkartır) Aa merhaba.

Diyalogun gerisini pek hatırlayamıyorum lakin konuyu black fridayden yürüttüm kızla tanıştık ismini sordum o da benimkini sordu el sıkışıp ayrıldık.

3.set ( HB6-7)

Ben: merhaba seni geçerken gördüm tarzını çok beğendim bi merhaba demek istedim.

Kız: Merhaba...

Arkadaşlar biliyorum çok kötü bir saha raporu old sonki ama unutkanlık var bende bayağı :) bu 3. Sonki set numclose ve insant date ile sonuçlandı.
Kızdan çok ili aldım. Sürekli koluma değmeler dokunmalar.. bana bitişik yürümeler. Sonra çok çapkınsın vs herkese yapıyormusun bende sadece hoşlandıklarıma falan dedim.
Ayrılmak istediğimde beni göndermek istemedi ama mecbur gitmem lazımdı seti sonlandırıp gittim.

Böylece günü 3/2 şeklinde tamamladım 1 ret 2 başarı..
Tarzın güzel bana yakın önemli olan gidip set açmak doğal olmak
Biraz daha oyun katarsan setlere daha iyi olur neg,soğuk okuma,dhv bunları bol kullanmanı tavsiye ederim yinede başarılı.

Aksiyon aldın dostum bu yeter ve daha fazlasını da yapacaksın sen emin ol :)

Kanka bende direk seni beğendim diyorum numarayıda alıyorum ama kafamda karışık şimdi yavşamak toto kaldırmak gibi geliyo bu direkt açılış dolaylıda sanki daha kalite gibi geliyo bilmiyorum hani türkiyede sürekli erkekler ilgili zaten ben yavşıyo konumuna düşmek istemiyorum

Kanka bende direk seni beğendim diyorum numarayıda alıyorum ama kafamda karışık şimdi yavşamak toto kaldırmak gibi geliyo bu direkt açılış dolaylıda sanki daha kalite gibi geliyo bilmiyorum hani türkiyede sürekli erkekler ilgili zaten ben yavşıyo konumuna düşmek istemiyorum
Diğer erkeklerden farklısın. Ezik erkek boynu bükük şekilde yürğr yada bahaneye sığınır hepsi bu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8