Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

saha raporu 2 - umutlubeta ve kasrqaa (çok riskli kafe oyunu)

arkadaşlar merhaba bi önceki saha raporumuzu paylaşmıştım. 2. saha raporumuzu paylaşmaya anca vakit buldum. bu sahada zirve noktaya ulaştık diyebilirim. :D

ilk olarak sabahtan buluştuk. sohbet muhabbet ettik. parkta hiç hatun yoktu. muhabbet ederken cafe olayına döndü iş. yaparmıyız yapamazmıyız falan :D okey deneyelim abi dedik. korkunun ecele faydası yok. o sırada yoldan geçen insanları analiz ettik. işitsel,görsel,dokunsal diye ayırdık. ve kasrqaa bizi bir kafeye götürdü. kafenin ismi aklımda değil. 2.kata oturduk. sol tarafımızdaki masada iki hatun oturuyordu. boş sandalyelere çantalarını koymuşlar (buraya dikkat!) kısaca hatunlar yanlarına kimsenin yaklaşmasını istemiyordu bu belliydi. tabi biz hatunların hemen sağ tarafındaki masadayız. ne yapalım ne edelim diye düşünüyoruz. o sıra telefonları çıkardık whatsapp üzerinden yazışıyoruz kasrqaa ile sakin relax yapıcaz abi modlarındayız ama emin olun korku o kadar bastırmıştı ki bizi hiç konuşmuyor silik silik oturuyorduk kendi masamızda. bir şekilde özgüveni topladım ben. tam kalkıyordum kendi sandalyemi tam çekiyordum vazgeçtim. kasrqaa henüz hazır değildi çünkü. lavaboya gidicem abi dedi. (heyecan azaltma teknikleri uygulayacaktı) bende dedim geleyim konuşuruz falan. o sıra lavaboda doluydu galiba bu kısmı tam hatırlamıyorum. neyse çıktık yukarı kasrqaa sandalyeyi aldı direk hatunların yanına yaklaşmaya başladı bende aynı şekilde. o an kalbim o kadar atıyordu ki yerinden çıkacak gibiydi. napıyoruz biz amk modundaydım. set'i kasrqaa açtı. ben açamazdım çünkü hata yapma payımı düşündüm manipülasyon tekniklerini daha yeni öğrenmiştim. arkamızda 4-5 kişilik keko grubu vardı. tacizci damgası yersek ağzımız yüzümüz patlamış şekilde çıkabilirdik mekandan. onun deneyimi vardı. dolayısıyla işi ona bıraktım yine. oturduk ve o an beynim sallandı. onay aramadan oturdugumuz için kızlar hiçbir şey demedi. şaşırmıştım. muhtemelen onlarda özgüvenimize şaşırdılar. diyaloglar ;
kasrqaa - ya siz tahminen bilmem kaç yıldır arkadaşsınız
işitsel hatun - hayır o kadar olmadı gibisinden birşey kıhkıh güldü hafiften.
kasrqaa- umutlubetayla olan iddayı kaybettim yemek borcunuz var bize.
ben - evet (işitsel hatunu göstererek) buna siz sebep oldunuz dedim :D
işitsel hatun - kıh kıh gülüyor bıyık altından.

herşey güzel gidiyordu yanımda ki görsel hatun muhabbetin dışında kalmıştı. sinirli bi tavırla "rahatsız oluyoruz gidermisiniz" dedi. bunu duyunca bizim gözler faltaşı gibi oldu. aha dedim dayak yiyecez. tamam iyi günler diyerek hemen kalktık masadan. kendi masamıza geçtik ellerim titriyordu. elim o kadar titriyorduki masamda kalan çay bardağını tutamıyordum. hemen uzadık mekandan. hesabı ödemeye gittik. oradan direk kaçtık.

kendi aramızda özeleştiri yaptık. ve görsel hatunla hiç ilgilenmediğimiz için tepki verdiği kanısına vardık. o yüzden ikili saha oyununda kesinlikle tek bi hatuna odaklanmayın arkadaşlar herkes bi hatuna odaklansın. ben görsel hatunla ilgilenseydim arada neg atsaydım o mekandan hatunlarla çıkma ihtimalimiz vardı. ama güzel bir oyundu... :)

Son düzenleme:
Görsel hatun işitsel hatun ne oluyor
Bu arada cesaretiniz için tebrik ederim.

Birde anket olayı var oda süperdi. Ben @umutlubeta ya 'kızlar simdi bize sorucak' dedim. Sordularda.
+Onlar: Dil kursumuz var ankete katılmak istermisiniz?
-Biz: olur
*Onlar:Bildiğiniz dil nedir?
-Biz: Türkçe yabacı dil olarak geçiyordu demi? (diye espiri yaptık, kötü olduğu halde güldüler)
+Onlar: İngilizce, almanca, rusça veriyoruz. Ben olsam rusça öğrenirdim.
-Ben: @umutlubeta ya dönerek, arkadaş anlaşılan rus kızlarını kıskanıyor diyerek neg attım.
+Onlar:Türk kızları şöyledir böyledir övdüler.
-Biz: Bizimde biscolata erkeğinden pek bir farkımız yok dedik.
+Onlar: (güldüler)
-Ben: Telefon numarası istedim vermedi.
+Güldü
El uzatıp tanıştık isimce
Fazla dursaydık alabilirdik.

Son düzenleme:
İşitsel görsel olayını açarmısın hiçbir yerde denk gelmedi dostum ?

Bu arada tebrikler birdahakine öteki kızla da konuşursunuz :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8