Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saha Raporu 2

Bu sahadan önce yaptıklarım: Önüme gelen her kıza saat sormak daha güzellere yol tarifi sormak.
2-3 gündür yukarıda yazdıklarımı yapıyorum. Ve kesinlikle etkisinin olduğunu söyleyebilirim. Anlatıyorum. Çarşıya çıktım tek başıma ilk başta heyecanı biraz bastırmak için 3-4 kıza saat sordum. Daha sonra yürürken tamamen rastgele bir kıza gözüm takıldı yürürken bakıştık öyle karşıdan geliyordu. Beni geçtiği sırada kafamı çevirip bakmaya devam ettim daha sonra yanına gitmeye karar verdim. Yol sorarak açılış yaptım. Önünde olduğum bi yerin tarifini istedim. O da burası ya işte dedi. Bende sana bakmaktan nerde olduğumu anlayamadım dedim. Bana eşlik etsene dedim. O da tamam dedi. Aldık alacaklarımızı gittik bi parka oturduk konuşuyoruz hangi okul vs. Daha sonra kıskanç kız sorusunu sordum. Bilmeyenler için; Diyelim erkek arkadaşının evine gittin ama eski sevgilisinin fotoğrafını gördün evde ne yaparsın dedim. Ordan konu konuyu açtı 10 dk. filan konuştuk arkadaşlarımla buluşacağım daha sonra görüşmek için numarasını aldım. 20 dk önce mesaj attım yarın x yerine gideceğim sende gel dedim. O da peki olur dedi. Bakalım şimdilik böyle amacıma ulaşınca devam etmek istemedim. Kız 7 numaraydı bu arada.

Not: Bakışırken içimde deli stres vardı gitsem mi gitmesem mi diye daha sonra düşündüm daha ne olacak kız üstüme mi atlayacak gidiyorum dedim. Güzelliğinden etkilenmemek çok ama çok önemli. Konuşurken bir kaç kere çerçeveyi saldım. Sonra farkına vardım. Çerçeve önemli beyler aman dikkat.

saha hakkında bilgi edinmek için oyun kitabını falan okudun mu?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8